TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

3 czerwca ruszy prom Wawer - Wilanów
InfoShip.pl - Opublikowano: 30.05.2017 17:15:47
3 czerwca ruszy prom Wawer - Wilanów

3 czerwca o godz. 9.30 odbędzie się inauguracja bezpłatnego promu łączącego wawerski i wilanowski brzeg Wisły.

3 czerwca o godz. 9.30 odbędzie się inauguracja bezpłatnego promu łączącego wawerski i wilanowski brzeg Wisły.

Prom pieszo-rowerowy "Inna bajka" Fundacji Wisła Warszawie będzie kursował w sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca od 9.30 do 18 bezpłatnie między wilanowskim i wawerskim brzegiem, a także w weekendy od początku lipca do końca sierpnia.

- O równych godzinach prom będzie wyruszał w 20 minutowy, bezpłatny rejs edukacyjny w okolice Plaży Romantycznej, z przewodnikiem, który opowie uczestnikom o wawerskiej przyrodzie i ciekawostkach związanych z Wisłą - mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. W pozostałym czasie będzie, w miarę zapotrzebowania, kursował na trasie Wawer-Wilanów.

Prom mieści 12 osób. Jest możliwość zabrania ze sobą roweru. Zapisy na miejscu. Prom jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Wisła
Port Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.