TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bilety na rejsy do Serocka już w sprzedaży. Także on-line
InfoShip.pl - Opublikowano: 19.04.2018 15:42:36
Bilety na rejsy do Serocka już w sprzedaży. Także on-line

Dziś, 19 kwietnia od godz. 16.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na rejsy Wisłą do Serocka w ramach Warszawskich Linii Turystycznych.

Dziś, 19 kwietnia od godz. 16.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na rejsy Wisłą do Serocka w ramach Warszawskich Linii Turystycznych.

Rejs statkiem "Zefir" to wyprawa, która trwa kilka godzin i w obie strony ma aż 65 kilometrów. Statek płynie Wisłą i Kanałem Żerańskim. W Serocku jest dwugodzinna przerwa na spacer lub odpoczynek na plaży nad Zalewem Zegrzyński.

Statek pływa od 1 maja do 30 czerwca w soboty, niedziele i dni świąteczne a także 2 i 4 maja oraz 1 czerwca. W okresie od 1 lipca do końca sierpnia – w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne. Natomiast od 1 do 16 września – w soboty i niedziele.

Bilety można kupić w Punkcie Obsługi Pasażerów Metro Dworzec Wileński w środy i czwartki w godzinach 16.00-20.00, piątki w godzinach 7.00-11.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00. Zapłacić można gotówką i kartą.

W tym roku sprzedaż prowadzona jest także online, za pośrednictwem strony internetowej www.bilety24.pl.

Wkrótce więcej informacji na temat kolejnego sezonu Warszawskich Linii Turystycznych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
statek
ZTM Warszawa
WLT
Serock
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.