TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Brzesko: Pijany operator promu
RADIO RDN - Opublikowano: 05.10.2016 12:23:59

Prawie półtora promila w wydychanym powietrzu miał operator promu na Dunajcu. Prom kursował na trasie między Czchowem a Piaskami Drużków.

Jak informuje RDN- prawie półtora promila w wydychanym powietrzu miał operator promu na Dunajcu. Prom kursował na trasie między Czchowem a Piaskami Drużków. 65-latek stracił już pracę. Teraz za karę będzie pracował społecznie.

? Sąd skazał go na osiem miesięcy ograniczenia wolności. W tym czasie będzie pracował społecznie przez dwadzieścia pięć godzin miesięcznie. Musi też zapłacić pięćset złotych grzywny na rzecz poszkodowanych w wypadkach ? mówi Jaromierz Sobusiak, sędzia Sądu Rejowego w Brzesku.

Mężczyzna otrzymał też roczny zakaz kierowania statkami.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Dunajec
prom
promile
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.