TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Bydgoskie tramwaje wodne kończą sezon 2017
InfoShip.pl - Opublikowano: 15.09.2017 11:28:04
Bydgoskie tramwaje wodne kończą sezon 2017

ZDMiKP Bydgoszcz poinformował, że zakończył się 14. sezon żeglugowy tramwaju wodnego po Brdzie.

Jak informuje komunikacyjny Zarząd, zainteresowanie, jak każdego roku było bardzo duże.

-"Pływali młodsi, starsi, mieszkańcy Bydgoszczy oraz coraz liczniej przybywający do miasta goście. Wszystkie trasy, sądząc po reakcjach i komentarzach biorących udział w rejsach, równo zachwycały swoim pięknem. Nie ulega wątpliwości, że Bydgoszcz jest przepięknym miastem, a z wody staje się jeszcze bardziej czarująca. Czaruje przyrodą, architekturą. Wrażenie robi przechodzący przez rzekę, wyspa młyńska, śluzy. W zasadzie nie sposób wymienić wszystkich atrakcji miasta podziwianych z perspektywy rzeki" - informuje ZDMiKP

W 2017 r. do wyboru były trzy trasy Słoneczna, Staromiejska i Wschodnia. Tylko do końca lipca sprzedaliśmy blisko 16 tysięcy biletów.

-"Takiego samego wyniku spodziewamy się za sierpień i początek września. Według naszych prognoz sezon 2017 powinniśmy zamknąć liczbą, przekraczającą 30 tysięcy sprzedanych biletów na rejsy Słonecznikami. Ponad 30 tysięcy pasażerów statki "przewiozły" w czasie 134 dni żeglugowych. Liczba rezerwacji również pobiła kolejny rekord i wyniosła ponad 350 wcześniej zabukowanych rejsów. Już dzisiaj zapraszamy na nowy sezon 2018 i do zobaczenia na wiosnę - podkreśla ZDMiKP Bydgoszcz.Sprawdź też:
tramwaj wodny
Brda
ZDMiKP Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.