TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Berlina z Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka!
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.10.2017 16:49:29
Do Berlina z Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka!

Podróże łączone PolskiegoBusa z promocją -30%

Już teraz mieszkańcy Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka otrzymują wspaniałą możliwość zaplanowania komfortowej podróży do popularnego Berlina.

Podróże łączone PolskiegoBusa dają szybka i łatwą rezerwację wyjazdu w ramach jednego wyszukiwania i jednej transakcji. A to wszystko połączone z rewelacyjną promocją obniżającą ceny o 30%

Kupując bilety na podróże pomiędzy 5 a 31 października, każdy kto użyje specjalnego kodu promocyjnego: BER30, otrzyma cenę niższą o 30%! Specjalna oferta trwa od teraz do 15 października.

-"Rozbudowywanie oferty podróży łączonych to odpowiedź na prośby mieszkańców polskich miast, które do tej pory nie miały bezpośredniego połączenia z Berlinem. Teraz w naszej wyszukiwarce Pasażerowie otrzymują propozycję podróży łączonej z uwzględnionym czasem na przesiadkę. A to wszystko w ramach jednego wyszukania, jednego biletu i jednej, atrakcyjnej ceny!" – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzięki nowej ofercie połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane. Podróże łączone umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką bez konieczności zakupu kilku biletów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.