TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Berlina z Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka!
InfoBus.pl - Opublikowano: 05.10.2017 16:49:29
Do Berlina z Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka!

Podróże łączone PolskiegoBusa z promocją -30%

Już teraz mieszkańcy Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka otrzymują wspaniałą możliwość zaplanowania komfortowej podróży do popularnego Berlina.

Podróże łączone PolskiegoBusa dają szybka i łatwą rezerwację wyjazdu w ramach jednego wyszukiwania i jednej transakcji. A to wszystko połączone z rewelacyjną promocją obniżającą ceny o 30%

Kupując bilety na podróże pomiędzy 5 a 31 października, każdy kto użyje specjalnego kodu promocyjnego: BER30, otrzyma cenę niższą o 30%! Specjalna oferta trwa od teraz do 15 października.

-"Rozbudowywanie oferty podróży łączonych to odpowiedź na prośby mieszkańców polskich miast, które do tej pory nie miały bezpośredniego połączenia z Berlinem. Teraz w naszej wyszukiwarce Pasażerowie otrzymują propozycję podróży łączonej z uwzględnionym czasem na przesiadkę. A to wszystko w ramach jednego wyszukania, jednego biletu i jednej, atrakcyjnej ceny!" – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Dzięki nowej ofercie połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane. Podróże łączone umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką bez konieczności zakupu kilku biletów.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.