TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Do Pragi z Kolejami Dolnośląskimi
KD InfoRail.pl - Opublikowano: 20.04.2017 10:04:01 15 komentarzy
Do Pragi z Kolejami Dolnośląskimi

Koleje Dolnośląskie i České dráhy zapraszają na wspólną podróż do stolicy Czech w wyjątkowo korzystnej cenie.

Koleje Dolnośląskie i České dráhy zapraszają na wspólną podróż do stolicy Czech w wyjątkowo korzystnej cenie.

Oferta "Praga z KD" obowiązuje od 14 kwietnia do 6 maja 2017 r. w relacjach od Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby (a także od stacji pośrednich) do stacji Praha hl.n. (przez Tanvald, Železný Brod, Turnov, Mladę Boleslav) i z powrotem.

W ofercie dostępne są bilety, uprawniające posiadacza do jednego przejazdu "tam/powrót":

normalne - za 50 zł,

ulgowe dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat - za 25 zł,

nieodpłatne dla dzieci w wieku do 6 lat.

Przewóz roweru do Pragi i z powrotem kosztuje zaledwie 12 zł, natomiast przewóz psa - 6 zł.

Przejazd "tam" musi nastąpić pierwszego dnia ważności biletu (najpóźniej 06.05.2017 r.), natomiast powrót w ciągu 7 dni (najpóźniej 12.05.2017 r.).

Bilety można nabyć:

w Biurach Obsługi Klienta i kasach Kolei Dolnośląskich,

w pociągach i autobusach Kolei Dolnośląskich.

Bilety wydane według oferty obowiązują we wszystkich pociągach przewoźnika České dráhy na odcinku Harrachov - Tanvald - Železný Brod - Praha hl.n. (również w pospieszych, oznaczonych literą "R" przed numerem pociągu). Rozkład jazdy i regulamin promocji znajdziecie w poniższym linku.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Ceske drahy
Czechy
Praga
 • PodróżującyPoEuropie – 20.04.2017

  super oferta aby tak dalej KD

 • PodrużującaPOświecie – 20.04.2017

  No super, ale co po 6 maja ??

 • PodróżującyDoPragi – 20.04.2017

  Markietingowcy z KD jak zwykle wymyślili. Najpierw stwórzcie odpowiedni rozkład jazdy, a potem oferty. Pierwszy poranny pociąg do Harrachowa jeździ tylko sezonowo, ostatni jest już o 18:00. A z Harrachowa można pojechać sobie tamtejszym PKS-em (dwa razy szybciej niż pociągiem). Na pewno dużo turystów przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby skusiłoby się na 1-dniowy wypad do Pragi. Tylko co po ofercie, jak nie ma czym się dostać do granicy?

 • PodróżującyZGłową – 20.04.2017

  Otóż to! Czeskie Drahy zgodziły się na tę promocję, bo doskonale wiedzą, że z Harrachova do Pragi wszyscy jeżdżą autobusami. A w KD chwalą się kolejnym "sukcesem". Przypomina się cytat z "Potopu" o podarowaniu komuś Niderlandów ;) Brawo KD!

 • kolejFAN – 21.04.2017

  Wszyscy nie wszyscy.Do Tanvaldu jest os,a z Tanvaldu R ychliki co 2 godziny więc nie trzeba autobusów by pokonac trasę do Pragi.Chyba ze ktos jest busofilem.

 • normalny – 21.04.2017

  Można jechać nawet przez Rzym. Normalny pasażer to nie kółeczkujący mikol i wybierze ten środek transportu, który jedzie szybciej. Czyli autobus. Pociągiem pojedzie tylko mikol, rowerzysta i narciarz. Już twój nick pokazuje, że masz skrzywione spojrzenie na transport.

 • kolejFAN – 21.04.2017

  @ twój nick niestety pokazuje że jesteś zwykłym trollem. Jechałem rychlikiem z Tanvaldu do Pragi i była to bardzo komfortowa podróż.

 • taka prawda – 21.04.2017

  @twój nick natomiast pokazuje, że jesteś zwykłym szczeniakiem. Fakt, że jakiś jeden mikol jechał pociągiem na jakiejś trasie nie oznacza, że wszyscy będą tak jeździć.

 • kolejFAN – 22.04.2017

  @taka prawdaugryź się w odbyt. Mikolem sam jesteś i to takim który dostaje orgazmu na widok jadącego kibla focąc go w krzakach.

 • dziadek – 22.04.2017

  [komentarz usunięty, powód: regulamin]

 • ojciec – 24.04.2017

  [komentarz usunięty, powód: regulamin]

 • wujek – 25.04.2017

  @kolejFAN: Cha, cha! I napisał to dzieciak, który sam pisze pod durnowatymi mikolskimi nickami. Przestań szczekać smarkaczu, bo powiemy twojej mamie i zabierze ci internet :)

 • Adam Mikołaj Maćkowiak – 25.04.2017

  Brawo KD! Świetna promocja dla pasażerów a przy tym KD nie ponoszą żadnych kosztów. Więc same plusy, tak się robi na całym cywilizowanym świecie. Fryzjerka-hejterka już uruchomiła ślinianki i pluje na swoim blogu ile wlezie, bo najważniejsza stacja na Dolnym Śląsku to przecież Goerlitz a cała reszta do zaorania. Przynajmniej można się pośmiać z dziecinnych pogróżek urodzonej frustratki. Oj, trzeba szybko uzupełnić zapasy popcornu. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

 • Koń Bińo – 27.04.2017

  Żeby tak dało się wydłużyć relację R1140 (Praha Vrsovice 17:14 - Tanvald 20:10) do Szklarskiej Poręby Górnej i do pary powrotnego R1143 (Tanvlad 7:51 - Praha Vrsovice 10:44).To naprawdę jednodniowe wypady do Pragi nabrałyby atrakcyjności (bezpośrednie połączenie).

 • Petr – 27.04.2017

  @ Koń Bińo: Czesi mieli takie plany, ale sprawa rozbiła się o dofinansowanie pociągu na krótkim polskim odcinku. Cóż, miej pretensje do dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego, że nie widzi sensu w takich ofertach a oczkiem w jego głowie jest jedynie Wrocław i okolice.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.