TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Drogowcy z Bydgoszczy zamawiają bocznokołowy prom
InfoShip.pl - Opublikowano: 23.11.2017 15:35:34
Drogowcy z Bydgoszczy zamawiają bocznokołowy prom

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy ogłosili przetarg na zaprojektowanie, wybudowanie, dostawę i rozruch eksploatacyjny promu pasażersko-samochodowego bocznokołowego.

Przedmiotem wojewódzkiego zamówienia jest:

1) Zaprojektowanie promu pasażersko-samochodowego boczno kołowego;

2) Wybudowanie promu pod nadzorem Towarzystwa Klasyfikacyjnego;

3) Dostawa promu do przyczółku brzegowego na rzece Wiśle od strony Solca Kujawskiego;

4) Uruchomienie promu wraz z dopuszczeniem do pływania;

5) Rozruch eksploatacyjny obejmujący obsługę przeprawy promowej przez okres 120 dni.

W zamówieniu zastosowano następujące kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty:

  • Cena / Waga: 60

  • Czas realizacji / Waga: 20

  • Okres gwarancji / Waga: 20

Wymagania finansowane w tym zamówieniu są następujące: polisa OC na kwotę 3 000 000 PLN brutto i środki finansowe lub zdolność kredytową na kwotę 5 000 000 PLN brutto. Co do doświadczenia, ZDW wymaga od oferentów wykonania w okresie ostatnich 8 lat dwóch jednostek żeglugi śródlądowej lub przybrzeżnej odpowiadającej klasie PRS (Polski Rejestr Statków) sKM-3 o łącznej wartości co najmniej 8 000 000 PLN.

Dostawa nowych pojazdów ma nastąpić w ciągu 17 m-cy od terminu podpisania umowy. O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 3 stycznia, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.


Sprawdź też:
prom
Wisła
Solec

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.