TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej
InfoBus.pl - Opublikowano: 10.07.2017 10:20:23 2 komentarze
e-podróżnik z ofertą dla Europy Wschodniej

Użytkownicy portalu e-podróżnik.pl nie tylko zaplanują swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.

-"Oferta ponad 100 przewoźników ze wschodniego regionu Europy znacząco poszerza siatkę połączeń międzynarodowych dostępnych na e-podróżnik.pl. Obecnie podróżujący mogą kupować bilety online na przejazdy autobusowe i door to door realizowane przez blisko 200 przewoźników obsługujących trasy europejskie – mówi Andrzej Soroczyński, Prezes Zarządu firmy Teroplan, właściciela portalu e-podróżnik.pl, i dodaje – Cały czas dołączają nowi."

Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami. Od teraz obie te grupy mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy 15 zł mniej.

Portal e-podróżnik.pl do 2015 roku był znany jako największa na polskim rynku wyszukiwarka i system sprzedaży biletów online na krajowe połączenia autobusowe i kolejowe. Od ubiegłego roku firma rozpoczęła budowanie współpracy z przewoźnikami międzynarodowymi. Obecnie podróżni znajdą w systemie połączenia realizowane przez duże polskie przedsiębiorstwa przewozowe, takie jak np. PKS Polonus ze swoją trasą do Lwowa czy Jordan jeżdżący do Wiednia, jak i mniejszych przewoźników wożących pasażerów za granicę w systemie door to door – do Niemiec, Holandii, Belgii czy Wielkiej Brytanii.


Sprawdź też:
epodróżnik
Ukraina
Białoruś
  • Busradar – 10.07.2017

    Ktoś tu mocno sie przestraszył błyskawicznie rosnącego Polskiego Busa i zaczyna panikować. Juz teraz wg raportów strona www.polskibus.com ma kilka razy wiecejodwiedzin niż e-podróżnik, który id dwoch lat ma tendencje zniżkować i coraz gorsze wyniki. Boli ich bycie druga wyszukiwarka i zaczyna sie nerwówka bo kasa odpływa

  • patriotagospodarczy – 11.07.2017

    BUSRADAR
    dziwne ze wyczuwa się radość w Twoim tonie,
    Kupuj Polskie - wspieraj Polskie - nawet dobrym słowem

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.