TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grudniowe zmiany rejsach świnoujskich promów
InfoShip.pl - Opublikowano: 30.11.2017 11:40:13
Zmiany w grudniowym rejsach świnoujskich promów

Od 1. grudnia 2017 r. nie każdej nocy kursować będą promy typu "Karsibór" które obsługują ogólnie dostępną przeprawę Centrum

Od 1. grudnia 2017 r. nie każdej nocy kursować będą promy typu "Karsibór", które obsługują ogólnie dostępną przeprawę Centrum.

W godzinach 0.00 – 4.30 przeprawa czynna będzie z poniedziałku na wtorek, ze środy na czwartek oraz z piątku na sobotę. W pozostałe noce, w tych godzinach, samochody do 30 ton DMC będą przeprawiane promami typu "Bielik" na miejskiej przeprawie "Warszów".

Dodatkowo Żegluga Świnoujska informuje, że w grudniu na wprowadzanym w piątki i niedziele jako trzeci, dodatkowy promie Bielik remontowane będzie pomieszczenie dla pasażerów. W związku z tym, pasażerowie będą mogli korzystać tylko z głównego i górnego pokładu.

Utrudnienia dotyczyć będą czterech dni: 1,3,8 i 10 grudnia 2017 r.

Rozkład kursowania promów Karsibór TUTAJSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.