TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grudniowe zmiany rejsach świnoujskich promów
InfoShip.pl - Opublikowano: 30.11.2017 11:40:13
Zmiany w grudniowym rejsach świnoujskich promów

Od 1. grudnia 2017 r. nie każdej nocy kursować będą promy typu "Karsibór", które obsługują ogólnie dostępną przeprawę Centrum.

W godzinach 0.00 – 4.30 przeprawa czynna będzie z poniedziałku na wtorek, ze środy na czwartek oraz z piątku na sobotę. W pozostałe noce, w tych godzinach, samochody do 30 ton DMC będą przeprawiane promami typu "Bielik" na miejskiej przeprawie "Warszów".

Dodatkowo Żegluga Świnoujska informuje, że w grudniu na wprowadzanym w piątki i niedziele jako trzeci, dodatkowy promie Bielik remontowane będzie pomieszczenie dla pasażerów. W związku z tym, pasażerowie będą mogli korzystać tylko z głównego i górnego pokładu.

Utrudnienia dotyczyć będą czterech dni: 1,3,8 i 10 grudnia 2017 r.

Rozkład kursowania promów Karsibór TUTAJSprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.