TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grzegorz Witkowski podsekretarzem stanu MGMiŻŚ
InfoShip.pl - Opublikowano: 15.09.2016 09:55:50
Grzegorz Witkowski podsekretarzem stanu MGMiŻŚ

9 września Grzegorz Witkowski został nowym podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

9 września pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej Grzegorz Witkowski został nowym podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Zastąpił Krzysztofa Kozłowskiego, który objął funkcję wojewody zachodniopomorskiego.

Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2004-2007 kierował biurem Głównej Kwatery Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej.

Za poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości, w 2007 roku pracował w ówczesnym Ministerstwie Gospodarki Morskiej. Po ponownym przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość od grudnia 2015 pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Wieloletni wychowawca, instruktor ZHR w stopniu podharcmistrza. Długoletni współpracownik Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Interesuje się historią i sportem. Żonaty, ojciec dwójki dzieci: Krzysztofa i Karoliny.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MGMiŻŚ
personalia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.