TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Grzegorz Witkowski podsekretarzem stanu MGMiŻŚ
InfoShip.pl - Opublikowano: 15.09.2016 09:55:50
Grzegorz Witkowski podsekretarzem stanu MGMiŻŚ

9 września Grzegorz Witkowski został nowym podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

9 września pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej Grzegorz Witkowski został nowym podsekretarzem stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Zastąpił Krzysztofa Kozłowskiego, który objął funkcję wojewody zachodniopomorskiego.

Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2004-2007 kierował biurem Głównej Kwatery Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej.

Za poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości, w 2007 roku pracował w ówczesnym Ministerstwie Gospodarki Morskiej. Po ponownym przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość od grudnia 2015 pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Wieloletni wychowawca, instruktor ZHR w stopniu podharcmistrza. Długoletni współpracownik Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Interesuje się historią i sportem. Żonaty, ojciec dwójki dzieci: Krzysztofa i Karoliny.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MGMiŻŚ
personalia