TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koszalin: Komornik Sądowy informuje o licytacji statku morskiego JUPITER
InfoShip.pl - Opublikowano: 15.08.2017 13:49:58

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Łukasz Tadeusz Sowa informuje o ogłoszonej licytacji statku o nazwie JUPITER

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Łukasz Tadeusz Sowa informuje o ogłoszonej licytacji statku o nazwie JUPITER

Dane zamawiającego:

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Łukasz Tadeusz Sowa

75-001 Koszalin

Piłsudskiego 6

Tel. 94 341 32 91

Przedmiot zamówienia:

Licytacja statku morskiego o nazwie JUPITER zbudowanego w 1969 roku w Stoczni Liibbe Voss, którego portem macierzystym jest Maasholm, a właścicielem i armatorem Ltt MULLER SCHIFFSALJSRUSTLJNGEN GmbH, znajdującego się w porcie w Darłowie na terenie stoczni, wpisanego do Rejestru Statków Morskich prowadzonego przez Sąd Grodzki w Kilonii (Republika Federalna Niemiec) pod nr. karty 12517.

Według świadectwa pomiarowego wystawionego przez Federalny Urząd Pomiarowy Statków w Hamburgu z dnia 19.12.1970 roku długość jednostki wynos 17,14 m; szerokość 5,01 m; długość całkowita 18,33 m; pojemności brutto 34,55 ton rej. i 10,71 ton rej. netto.

Suma oszacowania wynosi 297 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 222 750,00 zł

Wymagany termin realizacji zamówienia:

Przewidywany termin otwarcia ofert: 29 sierpień 2017 r.   


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ogłoszony
statek
licytacja
Koszalin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.