TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków w promocji PolskiegoBusa
InfoBus.pl - Opublikowano: 02.10.2017 17:58:53
Kraków w promocji PolskiegoBusa

W Festiwalu Jesiennych Promocji 2 bilety do Krakowa od 5 zł

W Festiwalu Jesiennych Promocji 2 bilety do Krakowa od 5 zł

To już ostatni dzień jesiennego festiwalu przewoźnika. Jednak nie jest to koniec okazji na niezapomniane podróże w promocyjnych cenach.

Tym razem zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Łodzi, Katowic, Rzeszowa, Częstochowy, Wrocławia, Zakopanego, Warszawy, Radomia, Kielc, Tarnowa i Krynicy Zdrój do Krakowa.

Już dziś, kupując bilety na podróże między 9 a 19 października, skorzystaj ze specjalnego promo kodu: 3Y7KRK, który obniży cenę biletu do 5, 7 lub 9 zł!

Bilety możesz rezerwować do 15 października, ale nie ma na co czekać. Pula biletów objętych promocją jest ograniczona, a chętnych na wyjazd Krakowa nie brakuje.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.