TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kruszwica ogłasza przetarg na prom
InfoShip.pl - Opublikowano: 26.11.2018 15:00:48
Kruszwica ogłasza przetarg na prom

Gmina Kruszwica szuka wykonawcy obsługi przeprawy promowej "Ostrówek II" na Jeziorze Gopło pomiędzy miejscowościami Złotowo i Ostrówek.

Gmina Kruszwica szuka wykonawcy obsługi przeprawy promowej "Ostrówek II" na Jeziorze Gopło pomiędzy miejscowościami Złotowo i Ostrówek.

Chodzi o utrzymania jej w ciągłej zdolności żeglugowej, w tym jednostki pływającej i urządzeń nadbrzeżnych. Zamówienie obejmuje okres rocznej obsługi przeprawy promowej. Z uwagi na przepisy oraz warunki pogodowe istnieje możliwość kilkumiesięcznych przerw w obsłudze przeprawy promowej. W tym okresie obsługujący przeprawę nie otrzyma wynagrodzenia.

Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących wszelkie czynności wchodzące w tzw. Koszty bezpośrednie na podstawie umowy o pracę. Tak więc wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z obsługą przeprawy promowej w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia w ilości osób niezbędnej do realizacji przedmiotu zamówienia, w tym: - pracownik obsługi przeprawy promowej – minimum trzy osoby. Data rozpoczęcia usługi: 2019-01-01 - Data zakończenia 2019-12-31

Oferty zostaną ocenione wg kryteriów:

  • cena 60,00

  • usługi dodatkowe 40,00

Miejsce i termin składania ofert - Gmina Kruszwica w dniu 2018-12-03


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
prom
Kruszwica
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.