TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mein Schiff - perłą sezonu wycieczkowców 2018
InfoShip.pl - Opublikowano: 20.07.2018 15:00:05
Mein Schiff - perłą sezonu wycieczkowców 2018

Po raz trzeci wycieczkowiec mv Mein Schiff przybił do Portu Gdynia. To nie ostatnia tegoroczna wizyta tego wyjątkowego statku.

Po raz trzeci wycieczkowiec mv Mein Schiff przybił do Portu Gdynia. To ne ostatnia tegoroczna wizyta tego wyjątkowego statku.

Pływającą perłą w koronie tegorocznego sezonu wycieczkowców w Porcie Gdynia jest mv "Mein Schiff 1", który - po raz trzeci - 8 lipca br. przybił do nabrzeża Francuskiego.

Mv "Mein Schiff 1" w całym sezonie 2018 roku odwiedzi gdyński port jeszcze dwa razy – 2 i 12 sierpnia br.

Mv "Mein Schiff 1"ma długość 316 m i może zabrać na pokład prawie 2900 pasażerów, natomiast załoga liczy 1000 osób. Mv "Mein Schiff 1"został zbudowany w 2018 roku w fińskiej stoczni w Turku za 500 mln euro i posiada energooszczędny oraz ekologiczny napęd, dzięki któremu zmniejszono o 30 procent emisje szkodliwych substancji w porównaniu do innych statków o podobnej wielkości.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wycieczkowce
Port Gdynia
  • Michał Kamiński – 20.07.2018

  • Jacek Jóźwik – 20.07.2018

    "Przybił do Gdynia" - macie literówkę w pierwszym zdaniu ;)

  • Aleksander Kierecki – 20.07.2018

    FacebookDzięki – poprawione! --- Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast. https://www.avast.com/antivirus

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.