TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Niższy poziom wody w Wiśle za Włocławkiem
InfoShip.pl - Opublikowano: 24.11.2018 11:00:50
Niższy poziom wody w Wiśle za Włocławkiem

Niższy poziom wody w Wiśle za Włocławkiem to efekt remontu stopnia wodnego . Taka sytuacja potrwa do 14 grudnia.

W związku z pracami remontowymi progu stabilizującego dolne stanowisko  Stopnia Wodnego we Włocławku przedłuża się okres codziennego wstrzymywania przepływu wody w Wiśle. Potrwa ono do 14 grudnia 2018 roku.


Przez wstrzymanie przepływu wody jej poziom w Wiśle w rejonie Torunia jest o około 1 metr niższy. Pogorszenie się warunków do żeglugi poniżej Stopnia Wodnego we Włocławku będzie utrzymywało się każdorazowo do 12 godzin po wstrzymaniu przepływu.

W związku z zaistniałą sytuacją Państwowe Gospodarstwo Wodne apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu: 54 223 93 95 wew. 25 lub 601 381 189.

Okres wstrzymywania przepływu wody przez stopień potrwa do 14 grudnia, za wyjątkiem 5 i 6 grudnia, w tych dniach nie będzie ono realizowane.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
hydrobudowa
Wisła
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.