TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowe zasady kursowania promów w Świnoujściu
InfoShip.pl - Opublikowano: 29.09.2017 11:11:33
Nowe zasady kursowania promów w Świnoujściu

Od października. Na przeprawie "Centrum"; trzeci prom będzie wzmacniać przewozy w piątki i poniedziałki.

Od 1 października 2017 roku ulega zmianie rozkład kursowania promów Karsibór na ogólnodostępnej przeprawie promowej "Centrum". Codziennie kursować będą dwa promy w godzinach od 7.30 do 18.30. A w godzinach od 18.30 do 7.30 - jeden prom.

Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek na przeprawę wprowadzany będzie trzeci prom kursujący od godz. 8.00 do godz. 18.00.

Przypominamy, że aktualną sytuację na obu świnoujskich przeprawach można na żywo zobaczyć pod adresem internetowym: http://przeprawa.swi.pl/Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.