TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowe zasady kursowania promów w Świnoujściu
InfoShip.pl - Opublikowano: 29.09.2017 11:11:33
Nowe zasady kursowania promów w Świnoujściu

Od października. Na przeprawie "Centrum" trzeci prom będzie wzmacniać przewozy w piątki i poniedziałki.

Od października. Na przeprawie "Centrum"; trzeci prom będzie wzmacniać przewozy w piątki i poniedziałki.

Od 1 października 2017 roku ulega zmianie rozkład kursowania promów Karsibór na ogólnodostępnej przeprawie promowej "Centrum". Codziennie kursować będą dwa promy w godzinach od 7.30 do 18.30. A w godzinach od 18.30 do 7.30 - jeden prom.

Dodatkowo w każdy poniedziałek i piątek na przeprawę wprowadzany będzie trzeci prom kursujący od godz. 8.00 do godz. 18.00.

Przypominamy, że aktualną sytuację na obu świnoujskich przeprawach można na żywo zobaczyć pod adresem internetowym: http://przeprawa.swi.pl/Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.