TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nowy prezes MPK w Zduńskiej Woli: Michał Płatek
POLSKA DZIENNIK ŁÓDZKI - Opublikowano: 09.04.2018 10:43:34

Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Zduńskiej Woli powołała nowego prezesa spółki. Został nim zduńskowolanin Michał Płatek.

Jak informuje Polska Dziennik Łódzki - Michał Płatek został 6 kwietnia powołany na stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Zduńskiej Woli. Rada Nadzorcza spółki podjęła decyzję jednogłośnie.

Michał Płatek jest prezesem klubu sportowego MKS Zduńska Wola. Zawodowo związany między innymi z sektorem ubezpieczeń. Ostatnio pracował jako broker innowacji w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.

Michał Płatek zastąpił na stanowisku prezesa MPK Zbigniewa Piczmana, który został odwołany 20 marca. Powodem jego odejścia miała być fatalna sytuacja finansowa spółki. Prezydent Piotr Niedźwiecki nie ukrywał także, że zawiódł się oczekując wprowadzenia programu naprawczego.

Nowy prezes ma za zadanie uspokoić atmosferę panującą wśród załogi. Musi także przygotować program naprawczy.

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki uważa, że bardzo dobrze się stało, że na funkcję prezesa została powołana osoba spoza spółki, która spojrzy na firmę świeżym, managerskim okiem.

Prezes ma wykształcenie wyższe, skończył studia o specjalności Przedsiębiorczość i Zarządzanie Małym i Średnim Przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma 41 lat.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
personalia
MPK Zduńska Wola
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.