TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Opole i tramwaj wodny - sezon 2016
- Opublikowano: 28.04.2016 17:29:14
Opolski tramwaj wodny - sezon 2016

2 kwietnia wystartowały rejsy Opolanina pod Odrze. Przewoźnik pływa w każdą pogodną sobotę i niedzielę.

2 kwietnia wystartowały rejsy Opolanina pod Odrze. Przewoźnik pływa w każdą pogodną sobotę i niedzielę.

Oto rozkład rejsów:

PRZYSTAŃ OD STRONY ZOO

sobota, niedziela, święta:

12.00, 14.00, 16.00

PRZYSTAŃ OD STRONY MIASTA (przy moście kolejowym)

sobota, niedziela, święta:

12.00, 14.00, 16.00

Rejsy na ZAMÓWIENIE! tel. 693 132 333

- Z perspektywy Odry Opole wygląda zupełnie inaczej, ciekawiej, dlatego wybrać się z nami w rejs - zapewnia Ryszard Broniewski, kapitan i właściciel statku Opolanin.

Jego oferta to 40-minutowe wyprawy podczas których można będzie zobaczyć najciekawsze atrakcje Opola. Ze statku będzie widać Opolską Wenecję, ratusz, katedrę, Wieżę Piastowską czy kościół Franciszkanów

Niezwykły jest sam Opolanin. Jego kadłub pochodzi z 1917 roku (w 1991 przebudowano go na pasażerski). Statek pochodzi z Holandii. Do Opola dotarł kanałami przez Niemcy i Odrą. Jednorazowo na pokład może zabrać 75 osób. Bilet normalny kosztuje 15 zł, ulgowy - 10 zł.

- Wnętrze jest ogrzewane, dlatego pływamy niezależnie od pogody - mówi kapitan Broniewski.Sprawdź też:

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.