TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ostatni weekend WLT z paradą statków
InfoShip.pl - Opublikowano: 08.09.2017 16:48:28
Ostatni weekend WLT z paradą statków

Ostatni weekend z sezonem Warszawskich Linii Turystycznych 2017, który 10 września kończy swój bieg. Wyjątkiem jest tramwaj wodny "Wars", który będzie wyjątkowo pływał jeszcze w przyszły weekend.

Ostatni weekend z sezonem Warszawskich Linii Turystycznych 2017, który 10 września kończy swój bieg. Wyjątkiem jest tramwaj wodny "Wars", który będzie wyjątkowo pływał jeszcze w przyszły weekend, 16-17 września, według dotychczasowego rozkładu.

Święto Wisły

Kursujące w ramach Warszawskich Linii Turystycznych promy Pliska i Wilga wezmą udział w paradzie jednostek pływających jaka odbędzie się 9 września z okazji Święta Wisły.

Wilga dołączy do parady po zabraniu pasażerów z przystanku Fontanny o godz. 19.30. Cały rejs będzie trwał ok. 40 minut. W związku z tym odwołane zostaną rejsy z przystanku Fontanny o godz. 19.50 oraz z przystanku Plaża Zoo o godz. 19.40 i 20.00.

Prom Pliszka weźmie udział w paradzie po zabraniu pasażerów z plaży przy Stadionie Narodowym. Cały rejs potrwa ok. 70 minut. Z tego powodu odwołane zostaną rejsy z plaży przy stadionie o godz. 19.20, 19.40 i 20.00 oraz z przystanku Most Poniatowskiego o godz. 19.10, 19.30 i 19.50.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wisła
tramwaj wodny
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.