TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażer Plus w PKS Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.07.2017 12:27:04
Pasażer Plus w PKS Polonus

Nowością w ofercie PKS Polonus jest też program lojalnościowy "Pasażer Plus". Podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę.

Nowością w tegorocznej ofercie PKS Polonus jest też program lojalnościowy "Pasażer Plus", w którym za zakup biletów na stronie przewoźnika – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę. Co ważne – PKS Polonus premiuje przystąpienie do programu 500 punktami na start.

Kolejne wprowadzone udogodnienia to:

  • bezpłatny fotelik samochodowy czy – tak ważną w czasie upałów – opiekę wykwalifikowanych kierowców z uprawnieniami certyfikowanych ratowników drogowych, gotowych do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach i zachorowaniach.

  • bezpłatna zmiana terminu podróży do 1h przed opłaconym już kursem, jak również możliwość rezerwacji wybranego przez podróżnego miejsca na pokładzie autokaru.

  • formularz zgłoszeniowy przeznaczony dla pasażerów niepełnosprawnych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Rozwiązanie to pozwala na przygotowanie przez PKS Polonus – we współpracy z Dworcem Zachodnim w Warszawie – opieki oraz właściwych warunków podróżowania, niezbędnych w przypadku osób mających problemy z poruszaniem się.

Tegoroczną ofertę wakacyjną PKS Polonus stanowi 10 sezonowych połączeń z lubianymi przez Polaków kurortami, jak: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Łeba, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko, Kołobrzeg oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój. To oznacza, że każdego dnia w trasę wyjeżdżają 42 nowoczesne, komfortowe i bezpieczne autobusy PKS Polonus, dowożąc w okresie wakacyjnym ok. 100 tys. podróżnych do nadmorskich kurortów, mazurskich ośrodków czy górskich schronisk. Przewoźnik zachęca dodatkowo pasażerów do wspólnego podróżowania: możliwością płacenia za bilety kartą płatniczą, punktami za każdy przejazd, wymiennymi na bezpłatne bilety, jak też wydłużoną do końca wakacji promocją 5-10-15 zł i "Tanie powroty".
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKS Polonus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.