TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piętrowy autobus Kelly Family wystawiony na sprzedaż!
SILESION.PL - Opublikowano: 19.07.2017 14:21:27

Autobus The Kelly Family, został wystawiony na sprzedaż w internetowym domu aukcyjnym Catawiki.

Jak informuje portal silesion.pl - autobus, który przez wiele lat służył w trasie za dom jednej z najbardziej znanych, występujących na światowej scenie muzycznej rodzin – The Kelly Family, został wystawiony na sprzedaż w internetowym domu aukcyjnym Catawiki.

Eksperci z domu aukcyjnego Catawiki potwierdzili, że pochodzący z roku 1957, sprawny, odnowiony i odmalowany autobus wystawiony na aukcji w portalu jest oryginałem należącym niegdyś do grającej rodziny. Niewykluczone, że to właśnie podczas jednej z podróży piętrowym autobusem powstały zarysy takich hitów, jak "I can't help myself" czy "Fell in love with an Alien".

Łóżka na rozkładanych ławkach i specjalne zagłębienia na kubki z napojami w stolikach – to codzienność wielu odbywających trasę koncertową muzyków. Szczególnie latem, kiedy ma miejsce najwięcej festiwali na całym świecie, a pogoda sprzyja, zespoły podróżują właśnie w takich warunkach. Dla grupy The Kelly Family piętrowy autobus, którym w latach 80. i 90. jeździła w trasy koncertowe stał się znakiem rozpoznawczym.

Autobus The Kelly Family można licytować w portalu Catawiki. Aukcja dostępna pod linkiem: będzie otwarta do niedzieli, 23 lipca, do godziny 20.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
oldtimer
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.