TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Gdańsk z myjnią dla autobusów i ciężarówek
TROJMIASTO.PL - Opublikowano: 08.01.2018 14:51:03

Nowa myjnia dla autobusów i aut ciężarowych zostanie oddana do użytku pod koniec maja.

Jak informuje portal trójmiasto.pl - PKS Gdańsk buduje myjnię dla autobusów i samochodów ciężarowych. Obiekt powstaje na działce zlokalizowanej przy ul. Sztutowskiej 16D w Gdańsku. Inwestycja warta 1,2 mln zł zostanie oddana do użytku pod koniec maja.

W pełni zautomatyzowana myjnia powstaje na terenie należącym do PKS Gdańsk. Aktualnie baza zlokalizowana nieopodal ul. Elbląskiej służy jako park serwisowy dla pojazdów flotowych spółki. Już niebawem zakres usług powiększy się omycie autobusów i samochodów ciężarowych, ale nie tylko, bo samojezdny portal bez problemu umyje także mniejsze auta.

Myjnia będzie dostępna dla wszystkich, nie tylko dla pojazdów z floty PKS Gdańsk. Cennik dla kontrahentów zewnętrznych nie jest jeszcze znany.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKS Gdańsk
myjnia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.