TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podczas jazy autobusem ... weźmiesz prysznic. Takie rzeczy tylko w USA
WP.PL - Opublikowano: 18.07.2017 14:48:48

Jak informuje portal Wirtualna Polska - całonocna podróż autobusem raczej nie należy do najprzyjemniejszych. Jeśli wybieramy się w dalekie trasy, dużo chętniej korzystamy z pociągów, choćby ze względu na możliwość skorzystania z wagonów sypialnych.

Jak się okazuję, na świecie istnieje już autobus, który można śmiało nazwać ekskluzywnym hotelem. Tutaj nie tylko wyciągniemy nogi. Oferta obejmuje jeszcze kilka atrakcji.

Autobus-hotel jeździ na trasie od Los Angeles do San Francisco. Startuje o godzinie 23, by o 7 dojechać do celu. Pasażerowie mogą tutaj nie tylko wygodnie się zdrzemnąć, ale również skorzystać z baru z napojami czy wziąć prysznic. Autobus sypialny ma 24 kabiny z łóżkami oraz łazienką. Podczas przejazdu podróżnym towarzyszy steward, o którego można złożyć zamówienie. Oczywiście wszyscy mają też dostęp do internetu i kontaktu.

WIĘCEJ
Sprawdź też:
USA

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.