TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polferries świętuję ?czterdziestkę?. Na muralu
InfoShip.pl - Opublikowano: 19.05.2016 14:50:44
Polferries świętuję ?czterdziestkę?. Na muralu

Po uroczystym bankiecie nadszedł teraz czas na mural. Polska Żegluga Bałtycka swoją okrągłą rocznicę świętuje przez cały rok . Jest też konkurs!

W tym roku Polska Żegluga Bałtycka kończy 40 lat. Polferries swoją okrągłą rocznicę świętuje przez cały rok i teraz - po uroczystym bankiecie ? nadszedł teraz czas na mural, którym Mariusz Waras przyozdobi ścianę w Kołobrzegu.

-?Jesteśmy dumni, że artysta, którego dziełem jest piękny dziób Mazovii tym razem upiększy miasto, z którego się wywodzimy i jesteśmy związaniu od samego początki istnienia. Na razie nie zdradzimy wielu szczegółów? ? pisze na swoim profilu Polferries.

Nie tylko mural

Z okazji urodzin Polska Żegluga Bałtycka SA przygotowała też konkurs, w którym do wygrania będzie aż 40 voucherów na rejsy do Szwecji. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące historii PŻB i złożyć życzenia ? kreatywne i pomysłowe. Dla autorów czterdziestu najlepszych odpowiedzi czekają nagrody w postaci przejazdów promami na linii Świnoujście ? Ystad:

  • miejsca od 1 do 3 - voucher dla 4 osób z kabiną i samochodem na linii Świnoujście - Ystad
  • miejsca od 4 do 40 - voucher dla 2 osób z kabiną na linii Świnoujście - Ystad

Termin upływa 29.05.2016,a szczegóły znajdziecie TUTAJ 

Urodzinowe promocje

40. urodziny Polferries trwają cały rok, w ciągu którego przewoźnik co jakiś czas udostępnia terminy rejsów z 40% rabatem. Jest też oferta last minute ? wystarczy kupić bilet do 15 czerwca na podróż w okresie 1.10.2016 - 13.12.2016 oraz 15.01.2017 do 31.01.2017 i skorzystać z 40% rabatu na podróż jednym z promów. Do końca maja na promach można także zamówić promocyjny zestaw obiadowy. Szczegóły TUTAJ

Aktualna flota polskiego przewoźnika to:

  1. M/V Baltivia - Prom samochodowo - pasażerski zbudowany w szwedzkiej stoczni Kalmar Varv. W roku 2002 dokonano gruntownej modernizacji promu. Oficjalnie wprowadzony do eksploatacji w barwach POLFERRIES w dniu 15 stycznia 2007r.

  2. M/F Wawel - Prom zbudowany w 1980 roku w szwedzkiej stoczni w Malmö, przebudowany w roku 1989 w stoczni w Bremerhaven. W roku 2004 zostały przeprowadzone prace dostosowawcze do potrzeb Polferries. Prom może przewieźć jednorazowo 1000 pasażerów (w tym 511 miejsc w nowoczesnych kabinach).

  3. M/F Mazovia - Prom zbudowany w 1996 roku i gruntownie przebudowany w 2012 roku. Po nabyciu jednostki w grudniu 2014 roku została poddana przebudowie, po której zyskała dodatkowe przestrzenie hotelowo - gastronomiczne. Prom jednorazowo może przewieźć 1000 pasażerów (w tym 506 miejsca w kabinach).


Sprawdź też:
Polferries
promocja

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.