TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polferries świętuję ?czterdziestkę?. Na muralu
InfoShip.pl - Opublikowano: 19.05.2016 14:50:44
Polferries świętuję ?czterdziestkę?. Na muralu

Po uroczystym bankiecie nadszedł teraz czas na mural. Polska Żegluga Bałtycka swoją okrągłą rocznicę świętuje przez cały rok . Jest też konkurs!

W tym roku Polska Żegluga Bałtycka kończy 40 lat. Polferries swoją okrągłą rocznicę świętuje przez cały rok i teraz - po uroczystym bankiecie ? nadszedł teraz czas na mural, którym Mariusz Waras przyozdobi ścianę w Kołobrzegu.

-?Jesteśmy dumni, że artysta, którego dziełem jest piękny dziób Mazovii tym razem upiększy miasto, z którego się wywodzimy i jesteśmy związaniu od samego początki istnienia. Na razie nie zdradzimy wielu szczegółów? ? pisze na swoim profilu Polferries.

Nie tylko mural

Z okazji urodzin Polska Żegluga Bałtycka SA przygotowała też konkurs, w którym do wygrania będzie aż 40 voucherów na rejsy do Szwecji. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące historii PŻB i złożyć życzenia ? kreatywne i pomysłowe. Dla autorów czterdziestu najlepszych odpowiedzi czekają nagrody w postaci przejazdów promami na linii Świnoujście ? Ystad:

  • miejsca od 1 do 3 - voucher dla 4 osób z kabiną i samochodem na linii Świnoujście - Ystad
  • miejsca od 4 do 40 - voucher dla 2 osób z kabiną na linii Świnoujście - Ystad

Termin upływa 29.05.2016,a szczegóły znajdziecie TUTAJ 

Urodzinowe promocje

40. urodziny Polferries trwają cały rok, w ciągu którego przewoźnik co jakiś czas udostępnia terminy rejsów z 40% rabatem. Jest też oferta last minute ? wystarczy kupić bilet do 15 czerwca na podróż w okresie 1.10.2016 - 13.12.2016 oraz 15.01.2017 do 31.01.2017 i skorzystać z 40% rabatu na podróż jednym z promów. Do końca maja na promach można także zamówić promocyjny zestaw obiadowy. Szczegóły TUTAJ

Aktualna flota polskiego przewoźnika to:

  1. M/V Baltivia - Prom samochodowo - pasażerski zbudowany w szwedzkiej stoczni Kalmar Varv. W roku 2002 dokonano gruntownej modernizacji promu. Oficjalnie wprowadzony do eksploatacji w barwach POLFERRIES w dniu 15 stycznia 2007r.

  2. M/F Wawel - Prom zbudowany w 1980 roku w szwedzkiej stoczni w Malmö, przebudowany w roku 1989 w stoczni w Bremerhaven. W roku 2004 zostały przeprowadzone prace dostosowawcze do potrzeb Polferries. Prom może przewieźć jednorazowo 1000 pasażerów (w tym 511 miejsc w nowoczesnych kabinach).

  3. M/F Mazovia - Prom zbudowany w 1996 roku i gruntownie przebudowany w 2012 roku. Po nabyciu jednostki w grudniu 2014 roku została poddana przebudowie, po której zyskała dodatkowe przestrzenie hotelowo - gastronomiczne. Prom jednorazowo może przewieźć 1000 pasażerów (w tym 506 miejsca w kabinach).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Polferries
promocja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.