TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus rozszerza współpracę z Eurolines
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.11.2017 13:49:40
PolskiBus rozszerza współpracę z Eurolines

Przewoźnik uruchamia bilety łączone do czterech miast w krajach nadbałtyckich.

Przewoźnik uruchamia bilety łączone do czterech miast w krajach nadbałtyckich.

-"Wchodząc w kolejny etap współpracy z przewoźnikiem Eurolines Lt. przekazujemy do dyspozycji pasażerów możliwość zaplanowania podróży łączonej z Krakowa, Katowic, Kielc, Częstochowy, Radomia, Budapesztu, Wiednia, Bratysławy oraz Brna do trzech krajów bałtyckich! Już teraz możecie kupować bilety w ramach jednej, szybkiej transakcji w atrakcyjnych cenach do Wilna, Rygi, Kowna czy Tallinna - informuje Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Aby zakupić bilet, wystarczy wybrać miasto wyjazdu oraz miasto docelowe w wyszukiwarce. System automatycznie pokaże możliwe połączenie skomunikowane z dogodną przesiadką w Warszawie. Zakup biletu na podróż łączoną odbywa się w ramach jednej transakcji.

Pasażerowie odbywający podróż łączoną będą wpuszczani na pokład autokaru na podstawie e-biletu PolskiBus.com, Na odcinku linii E4 Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Eurolines Lt.,

WIĘCEJ
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.