TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus zbroi się na wakacje. Dzięki PKS-om
InfoBus.pl - Opublikowano: 19.05.2017 11:12:04
PolskiBus zbroi się na wakacje. Dzięki Polbusowi

Dzięki szerszemu wejściu do platformy PolskiBus takich firm jak PKS Polbus czy PKS Polonus, zyskała ona wiele nowych miejscowości, które w tegoroczne wakacje mogą stać się prawdziwymi hitami.

Dzięki szerszemu wejściu do platformy PolskiBus takich firm jak PKS Polbus czy PKS Polonus, zyskała ona wiele nowych miejscowości, które w tegoroczne wakacje mogą stać się prawdziwymi hitami.  To m.in. Pogorzelica, Międzyzdroje, Rewal i Pobierowo.

Od 18 maja 2017 r.w PolskimBusie pasażerów mogą kupić bilety na kolejne dwie nowe, wakacyjne linie:

  • z Wrocławia do Mrzeżyna, realizowaną przez PKS Polbus Wrocław – 1 kurs dziennie. Wyjazd z Wrocławia do Mrzeżyna będzie o godzinie 8:00 z Tymczasowego Dworca Autobusowego,

  • z Wrocławia do Jarosławca, realizowaną przez PKS Polbus Wrocław wspólnie z Darłowskim Przedsiębiorstwem Przewozowym. – 1 kurs dziennie. Wyjazd do Jarosławca o godzinie 22:00 z Tymczasowego Dworca Autobusowego.

To oznacza pojawienie się w systemie sprzedażowym aż 15. nowych miejscowości: Łazy, Dąbki, Jarosławiec, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica oraz Mrzeżyno.

Pierwsze podróże startują 23 czerwca 2017 r.

Trasa będzie obsługiwana przez wysokiej klasy autokary posiadające toaletę oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Zależnie od operatora kursu, podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów PKS Polbus Wrocław lub regulamin przewozów DPP.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
PKS Polbus
linie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.