TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pożar na greckim promie. Pasażerowie bezpieczni
PAP InfoShip.pl - Opublikowano: 29.08.2018 09:30:36
Pożar na greckim promie. Pasażerowie bezpieczni ; Fot. Petros Giannakouris / AP Photo

Grecki prom na Kretę, na którym wybuchł pożar, bezpiecznie dotarł do portu.

Grecki prom "Eleftherios Venizelos", na którym wybuchł pożar, bezpiecznie dotarł w środę -29 sierpnia - do portu w Pireusie.

Pasażerowie zostali ewakuowani i nikomu nic się nie stało - poinformowały greckie władze. Jednostką płynęło 875 pasażerów i 141 członków załogi.

Pożar wybuchł ostatniej nocy na pokładzie pojazdowym promu płynącego z Pireusu do miasta Chania na Krecie, gdy w ogniu stanęła transportowana ciężarówka. Wówczas jednostka zawróciła i skierowała się z powrotem do Pireusu, eskortowana m.in. przez okręty greckiej straży przybrzeżnej. Uznano, że ewakuacja na pełnym morzu nie jest konieczna.

Pasażerowie spędzili noc na górnym pokładzie, a po dotarciu do portu zostali ewakuowani z pomocą strażaków - poinformowała straż przybrzeżna, podkreślając, że nikt nie doznał obrażeń. (PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
prom
Grecja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.