TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Premiera książki "Wiślane porty Warszawy"
InfoShip.pl - Opublikowano: 29.09.2017 11:27:35
Premiera wiślanej książki w sobotę

W sobotę, 30 września, o godz. 16.00 (Stara Prochownia, ul. Boleść 2) odbędzie się promocja książki pt.: "Wiślane porty Warszawy. Historia infrastruktury żeglugi śródlądowej stolicy".

W sobotę, 30 września, o godz. 16.00 (Stara Prochownia, ul. Boleść 2) odbędzie się promocja książki pt.: "Wiślane porty Warszawy. Historia infrastruktury żeglugi śródlądowej stolicy" Anny Mistewicz i Zbigniewa Tucholskiego.

W promocji udział wezmą prof. dr hab. Jan Bartelski oraz autorzy z wykładami, a uczestnicy zaproszeni zostaną do dyskusji oraz otrzymają egzemplarz promowanej książki.

W książce omówione zostały tematy związane z początkiem śródlądowej żeglugi parowej w Polsce oraz z pierwszymi przystaniami i przeładowniami na Wiśle w Warszawie. Opisane zostały także najważniejsze towarzystwa żeglugowe.

Publikacja jest bogato ilustrowana materiałami archiwalnymi, niektóre z nich publikowane są po raz pierwszy.

Książkę wydało Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków Urzędu m.st. Warszawy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Wisła
Port Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.