TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promowa promocja Unity Line. 23 procent taniej
InfoShip.pl - Opublikowano: 21.05.2018 13:27:34
Promowa promocja Unity Line

Świętuj z nami 23-lecie Unity Line i skorzystaj z 23% rabatu na rejsy do Szwecji promem Polonia lub Skania.

Świętuj z nami 23-lecie Unity Line i skorzystaj z 23% rabatu na rejsy do Szwecji promem Polonia lub Skania.

Promocja trwa tylko 16 dni - w terminie do 02/06/2018

Podaj przy rezerwacji kod: ULP23

Termin wyjazdu/powrotu: przejazdy w jedną lub dwie strony w okresie 18/05-30/06/2018 (powrót musi nastąpić do 30/06/2018)

Podane ceny nie zawierają dodatku paliwowego i dotyczą przejazdu w jedną stronę pod warunkiem zakupu biletu w obie strony. Podane ceny uwzględniają rabat 23%. Liczba ofert ograniczona.

Opłacone bilety nie podlegają zwrotowi. Rabat nie dotyczy ofert specjalnych "Bilet do Kopenhagi", "Karnet 10 przejazdów", "Rejsy na Bornholm", "Pakiet rodzinny" oraz nie łączy się z innymi promocjami w ofercie Unity Line.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Unity Line
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.