TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Refleks kierowcy GAIT uratował pijanego chłopaka
RADIO ESKA - Opublikowano: 08.01.2018 15:00:52

Kierowca gdańskiego autobusu wyhamował tuż przed pijanym mężczyzną.

Jak informuje Radio Eska - gdyby nie refleks kierowcy autobusu ta noc mogłaby skończyć się tragicznie. W sylwestra pijany mężczyzna wtoczył się tuż pod koła nadjeżdżającego pojazdu. Kierowca w ostatniej chwili zahamował… i prawdopodobnie uratował imprezowiczowi życie!

Do zdarzenia doszło chwilę przed północą w okolicach Bramy Wyżynnej w Gdańsku. Pod koła autobusu, prowadzonego przez pana Pawła, niespodziewanie wkroczył mocno pijany mężczyzna, a za nim jego partnerka, która próbowała powstrzymać imprezowicza. Na szczęście kierowca w porę zahamował, choć do tragedii było blisko! Zobaczcie nagranie, które pan Paweł zamieścił na swoim kanale Youtube Typowy kierowca GAiT-u, a sam komentarz rewelacyjny!


"Przy pierwszym kursie na N13 przed Bramą Wyżynną jeden Miłośnik Komunikacji Miejskiej postanowił sprawdzić z bliska numer boczny autobusu, którym jeździłem... Mogło się to skończyć z marnym dla niego skutkiem -relacjonuje pan Paweł na swoim kanale YT. - Doskonale widać czas reakcji podchmielonego towarzystwa - wszyscy zaczęli bić brawo kierowcy dopiero po chwili! Podsumowując Sylwestra 2017 : Wbrew tego, czego się spodziewałem - nie było tragicznie."WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
GAiT Gdańsk
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.