TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszają pasażerskie rejsy po Odrze. Od 14 kwietnia!
InfoShip.pl - Opublikowano: 09.03.2017 12:55:36
Ruszają pasażerskie rejsy po Odrze. Od 14 kwietnia!

14 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się kolejny sezon dla odrzański statków w ramach projektu Odra Dla Turystów. Prezentujemy harmonogram rejsów Zefira i Laguny.

Przed nami kolejny sezon pływania statków wycieczkowych Zefir i Laguna. Stowarzyszenie Odra dla turystów zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z tej formy rodzinnej rozrywki. Tegoroczne rejsowanie rozpocznie się w piątek, 14 kwietnia i trwać będzie, aż do końca października.

W trakcie rejsów skorzystać będzie można z baru, gdzie można dobrze wypić i zjeść. Można również zakupić pamiątki. Załoga jest do dyspozycji pasażerów.

Szczegółowy harmonogram rejsów wraz z cennikiem oraz ogólną ofertę znajdą Państwo klikając na poniższe linki:

HARMONOGRAM REJSÓW STATKU ZEFIR

(dla portów Krosno Odrzańskie, Eisenhuttenstadt, Frankfurt nad Odrą, Słubice i Kostrzyna nad Odrą)

HARMONOGRAM REJSÓW STATKU LAGUNA

(dla portów Cigacice, Nowa Sól, Bytom Odrzański i Głogów)

Ogólna oferta na rok 2017


Sprawdź też:
Odra
Odra dla Turystów

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.