TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszają pasażerskie rejsy po Odrze. Od 14 kwietnia!
InfoShip.pl - Opublikowano: 09.03.2017 12:55:36
Ruszają pasażerskie rejsy po Odrze. Od 14 kwietnia!

14 kwietnia br. rozpoczyna się kolejny sezon dla odrzański statków w ramach projektu Odra Dla Turystów. Prezentujemy harmonogram rejsów Zefira i Laguny.

14 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się kolejny sezon dla odrzański statków w ramach projektu Odra Dla Turystów. Prezentujemy harmonogram rejsów Zefira i Laguny.

Przed nami kolejny sezon pływania statków wycieczkowych Zefir i Laguna. Stowarzyszenie Odra dla turystów zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z tej formy rodzinnej rozrywki. Tegoroczne rejsowanie rozpocznie się w piątek, 14 kwietnia i trwać będzie, aż do końca października.

W trakcie rejsów skorzystać będzie można z baru, gdzie można dobrze wypić i zjeść. Można również zakupić pamiątki. Załoga jest do dyspozycji pasażerów.

Szczegółowy harmonogram rejsów wraz z cennikiem oraz ogólną ofertę znajdą Państwo klikając na poniższe linki:

HARMONOGRAM REJSÓW STATKU ZEFIR

(dla portów Krosno Odrzańskie, Eisenhuttenstadt, Frankfurt nad Odrą, Słubice i Kostrzyna nad Odrą)

HARMONOGRAM REJSÓW STATKU LAGUNA

(dla portów Cigacice, Nowa Sól, Bytom Odrzański i Głogów)

Ogólna oferta na rok 2017


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Odra
Odra dla Turystów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.