TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ruszył przetarg na śluzę Guzianka II
InfoShip.pl - Opublikowano: 20.11.2017 16:15:23
Ruszył przetarg na śluzę Guzianka II

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił przetarg na budowę śluzy żeglugowej Guzianka II z infrastrukturą techniczną. Koniec robót zaplanowano na październik 2020 r., czyli za trzy lata.

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił przetarg na budowę śluzy żeglugowej Guzianka II z infrastrukturą techniczną. Koniec robót zaplanowano na październik 2020 r., czyli za trzy lata.

Inwestycja jest realizowana w ramach projekt pn.: "Budowa i przebudowa infrastruktury związanej z rozwojem funkcji gospodarczych na szlakach wodnych Wielkich Jezior Mazurskich wraz z budową śluzy "Guzianka II" i remontem śluzy "Guzianka I"/ Etap I -budowa śluzy Guzianka II, udrożnienie szlaku wodnego na przesmyku jezior: Mikołajskie- Tałty oraz przebudowa nabrzeża Jeziora Ryńskiego. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020.

Co do doświadczenia, RZGW wymaga od oferentów wykazania się wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie, remoncie lub przebudowie przynajmniej 3-ch budowli hydrotechnicznych typu: śluza żeglowna lub jaz ruchomy o rozpiętości przęsła minimum 5 m i minimalnej wysokości piętrzenia 1,0 m lub elektrownia wodna o spadzie minimum 1,0 m. Łączna wartość robót objętych trzema zadaniami jw. - minimum 15 mln zł brutto.

Kwota przeznaczona przez zamawiającego na sfinansowanie zamówienia to m.in. wadium w wysokości 400 000 PLN. Natomiast kryteria wyboru najkorzystniejszej oferty są następujące:

  • cena oferty 60,00

  • wydłużenie okresu gwarancji 20,00

  • doświadczenie zawodowe Kierownika Budowy 20,00

Wymagany termin realizacji inwestycji określony został na 2020-10-31. O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 1 grudnia, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
RZGW Warszawa
Mazury
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.