TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Startuje tramwaj wodny Czerwonak-Poznań
InfoShip.pl - Opublikowano: 30.06.2018 10:00:05
Startuje tramwaj wodny Czerwonak-Poznań

Od soboty (30 czerwca) regularne kursy rozpocznie tramwaj wodny Czerwonak.

Od soboty (30 czerwca) regularne kursy rozpocznie tramwaj wodny Czerwonak.

Od soboty (30 czerwca) regularne kursy rozpocznie tramwaj wodny Czerwonak. Bilety można kupować jedynie w bosmanacie Akwen Mariny w godzinach od 8:00 do 20:00.

W pierwszym, pilotażowym sezonie będą to rejsy weekendowe. Dlatego w sezonie 2018 tramwaj wodny Czerwonak będzie kursował na trasie Czerwonak-Poznań wyłącznie w soboty, niedziele i święta ustawowe do 30 września 2018 roku. Tramwaj wodny nie przewozi rowerów, wózków dziecięcych i wózków inwalidzkich.

Bilet normalny na każdy rejs będzie kosztował 15 zł, a bilet ulgowy 10 zł. Dzieci do lat 3 tramwajem wodnym Czerwonak podróżują bezpłatnie. Istnieje również możliwość wynajęcia tramwaju na minimum dwie godziny i z dwutygodniowym wyprzedzeniem.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Port Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.