TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym - sezon 2018
InfoShip.pl - Opublikowano: 27.02.2018 10:46:03
Statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym - sezon 2018

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing w kwietniu 2018 roku rozpoczyna trzeci sezon rejsów statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym. W wakacje ruszy tramwaj wodny z Tolkmicka i Fromborka do Krynicy Morskiej.

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing w kwietniu 2018 roku rozpoczyna trzeci sezon rejsów statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym. W wakacje ruszy tramwaj wodny z Tolkmicka i Fromborka do Krynicy Morskiej.

-"W kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu organizujemy rejsy "szyte na miarę" dla grup zorganizowanych - mówi Szymon Waga z dział sprzedaży i marketingu Ilfing.

Firma oferuje też szeroki wachlarz rejsów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań grupy. To m.in.:

  • rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko to 45-minutowy rejs (w jedną stronę) i najszybszy sposób, by dostać się na Mierzeję Wiślaną

  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska to propozycja dla grup, które mają w planach wycieczkę do perełki zabytkowej architektury i historii Polski - rejs w jedną stronę trwa ok. 1 godz. i 30 min.

  • trasa Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko lub Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork to idealny rejs dla grup planujących wycieczkę nad morze, a planujący pobyt we Fromborku lub najbliższej okolicy - czas trwania rejsu na trasie Frombork – Krynica Morska to 1 godzina i 30 min, a rejs na trasie Krynica Morska – Tolkmicko trwa 45 minut

  • dla grup, które planują w ciągu jednego dnia zwiedzanie wszystkich najważniejszych miejscowości Zalewu Wiślanego proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork – Tolkmicko lub Tolkmicko – Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko.

-"Naszą najciekawszą i najnowszą propozycją jest rejs konesera na trasie Elbląg – Gdańsk lub Gdańsk – Elbląg. Rejs konesera to trwająca osiem godzin wycieczka z przewodnikiem PTTK, który opowie o mijanych po drodze rozwiązaniach hydrotechnicznych takich jak mosty pontonowe, obrotowe, przepompownie i śluzy. Pierwsze rejsy odbędą się już 19.05, 17.06 ( z Elbląga do Gdańska) i 20.05, 18.06 (z Gdańska do Elbląga) - podkreśla Szymon Waga.

Dla dzieci i młodzieży

Kolejną propozycją są rejsy edukacyjne skierowane do szkół i przedszkoli. Rejs spacerowy po rzece Elbląg stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych lekcji w szkole. Dla grup zainteresowanych całodniową wycieczką proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko. Istnieje możliwość organizacji ogniska w Krynicy Morskiej oraz wykonania pamiątkowych zdjęć na statku plus transport autokarem na trasie Elbląg – Tolkmicko – Elbląg.

Tramwaj wodny

W lipcu i sierpniu rozpoczyna się sezon wakacyjny. Statek będzie pływał w ramach rejsów regularnych na trasach:

  • Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko

  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska.

-"Ofertę wakacyjną wzbogaciliśmy o 45-minutowe rejsy spacerowe we Fromborku. To idealna propozycja dla turystów, którzy nie planują całodniowych wycieczek między nadzalewowymi miejscowościami, a chcieliby przepłynąć się statkiem po wodach Zalewu Wiślanego. Zapraszamy na stronę www.ilfing.pl i skorzystania z naszej oferty rejsów statkiem Elwinga - podsumowuje Szymon Waga.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Zalew Wiślany
Port Krynica Morska
Port Tolkmicko
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.