TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świnoujście z większa liczbą promów na Święta
SWINOUJSKIE.INFO InfoShip.pl - Opublikowano: 14.04.2017 11:32:21
Świnoujście z większa liczbą promów w piątek i poniedziałek

W związku ze Świętami Wielkanocnymi Żegluga Świnoujska uruchomi dodatkowy prom na przeprawie karsiborskiej i przeprawie w centrum.

W piątek trzeci Bielik będzie uruchomiony w przypadku wystąpienia kolejek aut. Identyczna sytuacja jest zaplanowana na przeprawie karsiborskiej.

? Spodziewamy się w piątek więcej przyjazdów i wyjazdów po obu stronach przeprawy. Dlatego zadecydowaliśmy o dodatkowych jednostkach. Będą w gotowości do przeprawienia większej ilości aut niż zazwyczaj już od godzin przedpołudniowych ? mówi Jerzy Barczak, dyrektor ŻŚ. ? W razie pojawienia się kolejek zostanie uruchomiony trzeci Bielik i trzeci Karsibór ? dodaje.

W sobotę i niedzielę przeprawa będzie obsługiwana przez dwa promy.

W świąteczny poniedziałek, podobnie jak w piątek, w razie potrzeby uruchomiona zostanie trzecia jednostka na obu przeprawach.

Długość kolejek można także sprawdzić w telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/


Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.