TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świnoujście z większa liczbą promów na Święta
SWINOUJSKIE.INFO InfoShip.pl - Opublikowano: 14.04.2017 11:32:21
Świnoujście z większa liczbą promów w piątek i poniedziałek

W związku ze Świętami Wielkanocnymi Żegluga Świnoujska uruchomi dodatkowy prom na przeprawie karsiborskiej i przeprawie w centrum.

W związku ze Świętami Wielkanocnymi Żegluga Świnoujska uruchomi dodatkowy prom na przeprawie karsiborskiej i przeprawie w centrum.

W piątek trzeci Bielik będzie uruchomiony w przypadku wystąpienia kolejek aut. Identyczna sytuacja jest zaplanowana na przeprawie karsiborskiej.

? Spodziewamy się w piątek więcej przyjazdów i wyjazdów po obu stronach przeprawy. Dlatego zadecydowaliśmy o dodatkowych jednostkach. Będą w gotowości do przeprawienia większej ilości aut niż zazwyczaj już od godzin przedpołudniowych ? mówi Jerzy Barczak, dyrektor ŻŚ. ? W razie pojawienia się kolejek zostanie uruchomiony trzeci Bielik i trzeci Karsibór ? dodaje.

W sobotę i niedzielę przeprawa będzie obsługiwana przez dwa promy.

W świąteczny poniedziałek, podobnie jak w piątek, w razie potrzeby uruchomiona zostanie trzecia jednostka na obu przeprawach.

Długość kolejek można także sprawdzić w telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Żegluga Świnoujska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.