TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Sztorm na Bałtyku. Promy popłyną jutro
PAP InfoShip.pl - Opublikowano: 02.01.2019 16:30:34
Sztorm na Bałtyku. Promy popłyną jutro; fot pomorskie.eu

Promy na trasie Gdynia – Karlskrona odwołane z powodu złej pogody.

Złe warunki pogodowe, związane z silnym wiatrem, spowodowały odwołanie w środę czterech rejsów promów pasażerskich na trasie między Gdynią i Karlskroną w Szwecji. Statki w czwartek - 3 stycznia - wrócą do kursowania zgodnie z rozkładem.

Przewoźnik Stena Line poinformował na swej stronie internetowej, że anulowane zostały w środę dwa odpłynięcia z Gdyni do Szwecji o godz. 21.00 (prom Stena Spirit) i 23.59 (prom Stena Baltica) oraz dwa odpłynięcia z Karlskrony do Polski o godz. 12.00 (prom Stena Baltica) i o godz. 21.00 (prom Stena Vision).

Szwedzka firma zaznaczyła, że promy między Polską a Szwecję od czwartku będą kursować ponownie zgodnie z rozkładem rejsów.

Porywisty wiatr w Pomorskiem daje się też we znaki w Porcie Lotniczym Gdańsk, gdzie wiele lotów jest opóźnionych, a niektóre, jak np. samolot z Monachium, zostały przekierowane do Warszawy.

Według prognozy wydanej przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW PIB Gdynia silne wiatry w Pomorskiem występować będą w środę co najmniej do godz. 23.00. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Port Gdynia
Stena Line
Szwecja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.