TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaj Wodny 2017 na Zalewie Wiślanym
InfoShip.pl - Opublikowano: 28.04.2017 14:58:03 1 komentarz
Tramwaj Wodny 2017 na Zalewie Wiślanym

29 kwietnia elbląski armator, Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing, planuje rozpoczęcie sezonu turystycznego. Wówczas tramwaj wodny Elwinga popłynie z Elbląga do Krynicy Morskiej.

29 kwietnia elbląski armator, Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing, planuje rozpoczęcie sezonu turystycznego. Wówczas tramwaj wodny Elwinga popłynie z Elbląga do Krynicy Morskiej. Dzień wcześniej, 28 kwietnia, zaplanowano rejsy spacerowe po rzece Elbląg.

Pasażerów będzie przewoził statek Elwinga, który może zabrać na swój pokład do 110 pasażerów. Wejście w Elblągu znajduje się na Bulwarze Zygmunta Augusta, na wysokości ul. Bednarskiej.

Tegoroczne trasy

Elwinga w sezonie 2017 popłynie:

  • z Elbląga do Krynicy Morskiej i z powrotem,

  • z Krynicy Morskiej do Fromborka i z powrotem,

  • z Tolkmicka do Krynicy Morskiej i z powrotem.

Będą się również odbywały rejsy spacerowe na wodach Zalewu Wiślanego w okolicach Fromborka oraz Krynicy Morskiej.

Ceny biletów

Bilet dla osoby dorosłej na rejs z Elbląga do Krynicy Morskiej i z powrotem, od 29 kwietnia do 30 czerwca, będzie kosztował 49 zł. W lipcu i w sierpniu jego cena wzrośnie do 65 zł. Szczegóły na http://www.ilfing.pl/cruises. Bilety docelowo mają być dostępne w punktach Informacji Turystycznej w Elblągu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Zalew Wiślany
Elwinga
  • Zyczliwy – 28.08.2017

    Od kiedy elwinga jest tramwajem wodnym nie wiem... Sprawdzać potem publikowac

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.