TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaj Wodny 2017 na Zalewie Wiślanym
InfoShip.pl - Opublikowano: 28.04.2017 14:58:03
Tramwaj Wodny 2017 na Zalewie Wiślanym

29 kwietnia elbląski armator, Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing, planuje rozpoczęcie sezonu turystycznego. Wówczas tramwaj wodny Elwinga popłynie z Elbląga do Krynicy Morskiej. Dzień wcześniej, 28 kwietnia, zaplanowano rejsy spacerowe po rzece Elbląg.

Pasażerów będzie przewoził statek Elwinga, który może zabrać na swój pokład do 110 pasażerów. Wejście w Elblągu znajduje się na Bulwarze Zygmunta Augusta, na wysokości ul. Bednarskiej.

Tegoroczne trasy

Elwinga w sezonie 2017 popłynie:

  • z Elbląga do Krynicy Morskiej i z powrotem,

  • z Krynicy Morskiej do Fromborka i z powrotem,

  • z Tolkmicka do Krynicy Morskiej i z powrotem.

Będą się również odbywały rejsy spacerowe na wodach Zalewu Wiślanego w okolicach Fromborka oraz Krynicy Morskiej.

Ceny biletów

Bilet dla osoby dorosłej na rejs z Elbląga do Krynicy Morskiej i z powrotem, od 29 kwietnia do 30 czerwca, będzie kosztował 49 zł. W lipcu i w sierpniu jego cena wzrośnie do 65 zł. Szczegóły na http://www.ilfing.pl/cruises. Bilety docelowo mają być dostępne w punktach Informacji Turystycznej w Elblągu.


Sprawdź też:
tramwaj wodny
Zalew Wiślany
Elwinga

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.