TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaj Wodny 2017 w Krakowie
InfoShip.pl - Opublikowano: 12.05.2017 10:02:43
Tramwaj Wodny w Krakowie – ruszył sezon 2017 ; Fot. Bogusław Świerzowski

Rozpoczął się nowy sezon Krakowskiego Tramwaju Wodnego. Atrakcja działa na podobnych zasadach jak w ubiegłym roku - od maja do września.

Rozpoczął się nowy sezon Krakowskiego Tramwaju Wodnego. Atrakcja działa na podobnych zasadach jak w ubiegłym roku - od maja do września.

Bez zmian pozostały ceny biletów, obowiązuje również taki sam rozkład rejsów. Na trasie miejskiej (Galeria Kazimierz – Salwator lub Salwator – Galeria Kazimierz) bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. Natomiast na trasie Kraków – Tyniec lub Tyniec – Kraków odpowiednio – 30 i 25 zł.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne i wysoki stan wody na rzece Wiśle zmusiły operatora KTW, firmę Aqua Fun, do zawieszenia rejsów przez kilka pierwszych dni maja.

Krakowski Tramwaj Wodny pływa po Wiśle od 22 czerwca 2009 r.

Poniżej cennik i rozkład rejsów na rok 2016 - czekamy na aktualną wersję:
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
ZIS Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.