TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tramwaj Wodny w Pile z letnim rozkładem
- Opublikowano: 25.07.2018 16:00:12
Tramwaj Wodny w Pile z letnim rozkładem

Od 1 lipca tramwaj wodny Gordalina pływa po Gwdzie codziennie

W lipcu i sierpniu - jeśli tylko będzie sprzyjała pogoda - pilski tramwaj wodny będzie codziennie wypływał w rejsy po Gwdzie.

1 lipca zaczął obowiązywać wakacyjny rozkład rejsów Gordaliny. Do końca sierpnia rejsy pilskim tramwajem wodnym będą odbywały się codziennie - w dniu powszednie między 15.00 a 20.00, a w soboty, niedziele i święta od 13.00 do 20.00. Przystankiem początkowym dla wszystkich rejsów jest przystań nr 3 w Parku na Wyspie.

Bilety na rejsy Gordaliną są sprzedawane przy wejściu na pokład. Za bilet normalny zapłacimy 2,70 zł, za ulgowy - 1,35 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Gwda
MZK Piła
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.