TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trzeci prom Bielik rozładuje świnoujskie korki
InfoShip.pl - Opublikowano: 02.01.2018 14:47:40
Trzeci prom Bilik rozładuje korki

Od 2 stycznia 2018 roku, na przeprawie Warszów, w godzinach od 7.00 do 19.00, będzie kursować dodatkowy, trzeci prom Bielik.

Od 2 stycznia 2018 roku, na przeprawie Warszów, w godzinach od 7.00 do 19.00, będzie kursować dodatkowy, trzeci prom Bielik.

Prom będzie kursować w razie wystąpienia kolejek na przeprawie. W związku z powyższym Żegluga Świnoujska powraca do "starego" rozkładu kursowania promów.

-"Prezydent Świnoujścia, na wniosek Klubu Radnych Grupa Morska "Cała Naprzód" podjął decyzję o zabezpieczeniu środków w przyszłorocznym budżecie miasta na ten cel - informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta Świnoujścia. - Wiąże się to między innymi z tym ,iż przybywa osób uprawnionych do korzystania z przeprawy miejskiej. Świnoujście jest szerokim i bardzo chłonnym rynkiem pracy. Przybywa też osób decydujących się na zakup w naszym mieście mieszkań i nieruchomości."

Dyrekcja Żeglugi Świnoujskiej szacuje ,że będzie to koszt rzędu 2 mln złotych.

Przypomnijmy, że na podobnej zasadzie co Warszów, działa przeprawa Centrum. Od 1 grudnia trzeci Karsibór pływa aż do rozładowania korków.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Port Świnoujście
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.