TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Unity Line i Bornholm ? od 665 zł
InfoShip.pl - Opublikowano: 10.05.2016 15:36:35 1 komentarz
Unity Line i Bornholm ? od 665 zł

Na drugi długi weekend w maju firma Unity Line przygotowała m.in. wycieczkę na Bornholm oraz podróż do Kopenhagi, Malmö i Lund.

Na drugi długi weekend w maju firma Unity Line przygotowała m.in. wycieczkę na Bornholm oraz podróż do Kopenhagi, Malmö i Lund. Połącz zwiedzanie z odpoczynkiem i zobacz rezydencję duńskich monarchów - Pałac Amalienborg, skosztuj pysznych śledzi z tradycyjnych wędzarni albo przejdź się malowniczym deptakiem w Malmö z widokiem na most ?resund. Ceny zawierają przewóz, noclegi oraz bogaty program zwiedzania z przewodnikiem.

Wycieczkę na Bornholm rozpoczyna przeprawa katamaranem. Po dopłynięciu na wyspę, odkryjecie jej fascynujące zakątki, w tym Zamek Hammershus, będący największym kompleksem średniowiecznych ruin w północnej Europie, stolicę R?nne, pełną wąskich uliczek i klimatycznych lokali, czy Gudhjem, miasteczko o górskim charakterze, słynące z tradycyjnych wędzarni. Nie zabraknie także podziwiania najpiękniejszej plaży Bornholmu w miejscowości Dueodde. To wspaniała podróż dla miłośników obcowania z naturą i aktywnego odpoczynku. Od 665 zł za osobę.WIĘCEJ
Sprawdź też:
Unity Line
promocje
  • Sofia – 27.05.2016

    Byliśmy z mężem na wycieczce "Pocztówka ze Szwecji" w pierwszy duży weekend. Organizacja - pierwsza klasa. POlecamy!

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.