TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Unity Line i Bornholm ? od 665 zł
InfoShip.pl - Opublikowano: 10.05.2016 15:36:35 1 komentarz
Unity Line i Bornholm ? od 665 zł

Na drugi długi weekend w maju firma Unity Line przygotowała m.in. wycieczkę na Bornholm oraz podróż do Kopenhagi, Malmö i Lund.

Na drugi długi weekend w maju firma Unity Line przygotowała m.in. wycieczkę na Bornholm oraz podróż do Kopenhagi, Malmö i Lund.

Na drugi długi weekend w maju firma Unity Line przygotowała m.in. wycieczkę na Bornholm oraz podróż do Kopenhagi, Malmö i Lund. Połącz zwiedzanie z odpoczynkiem i zobacz rezydencję duńskich monarchów - Pałac Amalienborg, skosztuj pysznych śledzi z tradycyjnych wędzarni albo przejdź się malowniczym deptakiem w Malmö z widokiem na most ?resund. Ceny zawierają przewóz, noclegi oraz bogaty program zwiedzania z przewodnikiem.

Wycieczkę na Bornholm rozpoczyna przeprawa katamaranem. Po dopłynięciu na wyspę, odkryjecie jej fascynujące zakątki, w tym Zamek Hammershus, będący największym kompleksem średniowiecznych ruin w północnej Europie, stolicę R?nne, pełną wąskich uliczek i klimatycznych lokali, czy Gudhjem, miasteczko o górskim charakterze, słynące z tradycyjnych wędzarni. Nie zabraknie także podziwiania najpiękniejszej plaży Bornholmu w miejscowości Dueodde. To wspaniała podróż dla miłośników obcowania z naturą i aktywnego odpoczynku. Od 665 zł za osobę.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Unity Line
promocje
  • Sofia – 27.05.2016

    Byliśmy z mężem na wycieczce "Pocztówka ze Szwecji" w pierwszy duży weekend. Organizacja - pierwsza klasa. POlecamy!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.