TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Unity Line prezentuje M/F Copernicus [FILM]
InfoShip.pl - Opublikowano: 03.10.2018 11:30:37
Unity Line prezentuje M/F Copernicus [FILM]

2 września M/f Copernicus wszedł do regularnego rozkładu rejsów Unity Line i kursuje na trasie Świnoujście – Trelleborg.

2 września M/f Copernicus wszedł do regularnego rozkładu rejsów Unity Line i kursuje na trasie Świnoujście – Trelleborg. Wcześniej - przez 7 miesięcy - gościła w Szczecinie, gdzie przeszła poważną modernizację w Stoczni Remontowej Gryfia.

M/f Copernicus to prom siostrzany promu M/f Galileusz, pływającego od lat we flocie Unity Line. Na swoim pokładzie mieści ok. 90 ciężarówek standardowych. Do dyspozycji podróżnych jest 126 miejsc pasażerskich (głównie dla kierowców ciężarowych) w 51 kabinach.


Prom kursuje sześć razy w tygodniu na trasie Świnoujście – Trelleborg (Szwecja). Firma Unity Line zdecydowała się na poszerzenie floty ze względu na duże zainteresowanie przewozem towarów przez Morze Bałtyckie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
Port Świnoujście
Unity Line
Szwecja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.