TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walka z wirusem na promach. Stena Line
InfoShip.pl - Opublikowano: 13.03.2020 12:30:06
Walka z wirusem na promach. Stena Line

Zarówno na pokładach statków Stena Line, jak i na terminalach przewoźnik podejmuje działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zarówno na pokładach statków Stena Line, jak i na terminalach przewoźnik podejmuje działania zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa, do których należą:

  • Zwiększona częstotliwość prewencyjnego czyszczenia i dezynfekcji wszystkich miejsc dotyku dłoni, jak np. klamki, ekrany dotykowe, telefony. Punkty te czyszczone są po każdym wypłynięciu promu i/lub co najmniej trzy razy dziennie podczas dłuższych przepraw.

  • Zwiększone możliwości mycia i dezynfekcji rąk w miejscach publicznych.

  • Informacja o zachowywaniu higieny zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

-"Nie każdy wie, że co roku odbywamy 28000 rejsów, które łączą Europę oraz łączą ludzi. Podczas każdego rejsu naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Dlatego też cały czas śledzimy rozwój sytuacji związanej z koronawirusem COVID-19, a załoga na pokładach statków Stena Line odbyła przeszkolenie dotyczące postępowania z pasażerami podejrzewanymi o chorobę oraz posiada dostęp do sprzętu medycznego - powiedział mówi Niclas Mårtensson, prezes oraz dyrektor zarządzający Stena Line.

Brak opłaty za zmianę rezerwacji

Kolejna sprawa to możliwość elastycznej rezerwacji. Z tego powodu Stena Line znosimy opłatę za zmianę rezerwacji na wszystkich naszych liniach, by każdy pasażer mógł dokonać zmiany terminu wypłynięcia, jeśli okoliczności dotyczące jego podróży ulegną zmianie.

Zniesienie opłat za zmianę rezerwacji ma zastosowanie do wszystkich rezerwacji dokonanych do 12 marca od początku bieżącego roku, jak również ma zastosowanie do nowych rezerwacji dokonywanych do 31.03 br. włącznie.

Jeśli w nowym terminie będzie obowiązywała wyższa taryfa, pasażer będzie zobowiązany do dopłaty różnicy cenowej.Z kolei jeśli podróżujesz w ramach rezerwacji grupowej lub bierzesz udział w zorganizowanej przez nas imprezie turystycznej, mogą Cię obowiązywać inne zasady. Skontaktuj się z punktem sprzedaży, gdzie została dokonana Twoja rezerwacja.Mamy nadzieję, że ta elastyczność da Ci pewność, że warto wybrać się w rejs ze Stena Line.Podróż ze Stena LineObecnie pływamy do wszystkich portów na wszystkich 20 trasach w naszej sieci połączeń promowych. Jeśli zajdzie konieczność dokonania zmian, niezwłocznie zaktualizujemy informacje na naszej witrynie internetowej, by zapewnić pasażerom najwyższy standard obsługi.Możesz polegać na Stena Line oraz na naszej załodze – od prawie 60 lat umożliwiamy naszym pasażerom bezpieczne i komfortowe podróżowanie w duchu zrównoważonego transportu. Dziękujemy za wybór Stena Line. Mamy nadzieję gościć Cię na pokładach naszych promów już wkrótce.Z poważaniem,Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
prom
Setna Line