TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawski tramwaj wodny z przewodnikiem także w w piątki
InfoShip.pl - Opublikowano: 21.07.2017 10:08:17
Warszawski tramwaj wodny z przewodnikiem także w w piątki

Od 21 lipca na pokładzie Tramwaju Wodnego "Wars" można będzie spotkać przewodnika również w piątki, a nie tylko w weekendy.

Chcesz poznać historię stolicy i barwne anegdoty dotyczące jej historii, zabytków i mieszkańców? Skorzystaj z Warszawskich Linii Turystycznych i popłyń w piątkowy rejs Wisłą z przewodnikiem.

Od 21 lipca na pokładzie Tramwaju Wodnego "Wars" można będzie spotkać przewodnika również w piątki, a nie tylko w weekendy. Pasażerowie poznają historię miasta i jego związków z Wisłą, nadrzecznych budowli i mostów oraz zabawne, barwne anegdoty dotyczące np. olbrzymich ryb żyjących niegdyś w warszawskiej Wiśle, królewskich hulanek na Saskiej Kępie, czy mostu opiewanego we fraszkach Jana Kochanowskiego. Najmłodsi uczestnicy rejsów będą mogli poznać alternatywną wersję legendy o Syrence.

Na kursy z przewodnikiem (z symultanicznym tłumaczeniem na j. angielski) zapraszamy we wszystkie wakacyjne piątki, od 21 lipca do 25 sierpnia - o godz. 13.00 i 15.00.

Szczegółowe informacje o ofercie Warszawskich Linii Turystycznych można znaleźć na stronie http://www.ztm.waw.pl/?c=162&l=1


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.