TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wesołych Świąt i Dobrego 2020!
InfoShip.pl - Opublikowano: 24.12.2019 15:00:16
Wesołych Świąt i Dobrego 2020!

Dziękujemy za to, że byliście z nami w 2019 r. i swoją obecnością wspieracie nasz portal.

Dziękujemy za to, że byliście z nami w 2019 r. i swoją obecnością wspieracie nasz portal. Wesołych Świąt od nas wszystkich!

Dziękujemy również tym wszystkim firmom i instytucjom, które zadeklarowały wsparcie na rok 2020, co umożliwi dalsze, sprawne funkcjonowanie portalu, z czego korzystamy my wszyscy. Cała branża. Także firmy, które tylko czerpią od nas wiedzę nie dając nic w zamian. W świątecznym duchu mamy nadzieję, że kiedyś i one zrozumieją, jaką wartość stanowi taki branżowy, niezależny portal i że trzeba o takie rzeczy dbać, a nie tylko brać. To tak w ramach świątecznych porządków i krótkiego podsumowania mijającego roku :)

Oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejne ciekawe tematy, w które na pewno będą obfitowały kolejne miesiące.

W nadchodzącym roku życzymy Wam spełnienia marzeń, wygodnych podróży i więcej czasu dla siebie!

Wesołych Świąt!

Pozdrawiamy,

Zespół TransInfo.plSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.