TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław i tramwaj wodny ? sezon 2016
InfoShip.pl - Opublikowano: 27.04.2016 14:53:02
Wrocławski tramwaj wodny ? sezon 2016

Wrocławski, turystyczny tramwaj wodny kursuje po Odrze w każdą sobotę i niedzielę pływa zgodnie z rozkładem. Poza rozkładem można w każdej chwili zamówić kurs telefonicznie pod nr 791 122 858.

Tramwaj wodny spełnia nie tylko rolę jednostki turystycznej, ale jest nową formą osobowego transportu miejskiego, która jest szybka i przyjemna! Tramwaj zabiera na pokład maksymalnie 12 osób.

Stałe przystanki wg rozkładu:

1. Zatoka gondoli - ul. Purkyniego (koło Muzeum Narodowego). "Zajezdnia" Turystycznego Tramwaju Wodnego. Tutaj miło spędzisz czas w pływającej kawiarni na barce. Wypożyczysz kajak, łódź wiosłową a nawet motorówkę (bez uprawnień) i samodzielnie wyruszysz w rejs po Odrze. W okolicy Muzeum Narodowe i Panorama Racławicka.

2. Wyspa Słodowa (pomost gastronomiczny ?Wszystko Gra?) - zielone serce miasta. W trakcie oczekiwania na rejs można zrelaksować się przy spokojnej muzyce, skosztować pysznej kawy, herbaty oraz drobnych przekąsek.

3. Przystań pasażerska Kładka Zwierzyniecka (ZOO)- Parasole, leżaki, plaża, bar, boisko do piłki siatkowej i badmintona. Kiedy będziesz miał już dość słońca - wsiadaj w tramwaj wodny i płyń z powrotem do centrum.

CENNIK:

kurs z Zatoki Gondoli do ZOO w jedna stronę 20 zł/os. (rejs 20min.)

rejs 30 min. - 15zł/os. (trasa do wyboru)

rejs 1godz. - 25zł/os. (trasa do wyboru)

wynajęcie całej jednostki na wyłączność na 1 godz. 270 zł z obsługą.

KONTAKT: 791 122 858

WIĘCEJ
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Port Wrocław
Odra

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.