TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wrocław i tramwaj wodny ? sezon 2016
InfoShip.pl - Opublikowano: 27.04.2016 14:53:02
Wrocławski tramwaj wodny ? sezon 2016

Wrocławski, turystyczny tramwaj wodny kursuje po Odrze w każdą sobotę i niedzielę pływa zgodnie z rozkładem.

Wrocławski, turystyczny tramwaj wodny kursuje po Odrze w każdą sobotę i niedzielę pływa zgodnie z rozkładem. Poza rozkładem można w każdej chwili zamówić kurs telefonicznie pod nr 791 122 858.

Tramwaj wodny spełnia nie tylko rolę jednostki turystycznej, ale jest nową formą osobowego transportu miejskiego, która jest szybka i przyjemna! Tramwaj zabiera na pokład maksymalnie 12 osób.

Stałe przystanki wg rozkładu:

1. Zatoka gondoli - ul. Purkyniego (koło Muzeum Narodowego). "Zajezdnia" Turystycznego Tramwaju Wodnego. Tutaj miło spędzisz czas w pływającej kawiarni na barce. Wypożyczysz kajak, łódź wiosłową a nawet motorówkę (bez uprawnień) i samodzielnie wyruszysz w rejs po Odrze. W okolicy Muzeum Narodowe i Panorama Racławicka.

2. Wyspa Słodowa (pomost gastronomiczny ?Wszystko Gra?) - zielone serce miasta. W trakcie oczekiwania na rejs można zrelaksować się przy spokojnej muzyce, skosztować pysznej kawy, herbaty oraz drobnych przekąsek.

3. Przystań pasażerska Kładka Zwierzyniecka (ZOO)- Parasole, leżaki, plaża, bar, boisko do piłki siatkowej i badmintona. Kiedy będziesz miał już dość słońca - wsiadaj w tramwaj wodny i płyń z powrotem do centrum.

CENNIK:

kurs z Zatoki Gondoli do ZOO w jedna stronę 20 zł/os. (rejs 20min.)

rejs 30 min. - 15zł/os. (trasa do wyboru)

rejs 1godz. - 25zł/os. (trasa do wyboru)

wynajęcie całej jednostki na wyłączność na 1 godz. 270 zł z obsługą.

KONTAKT: 791 122 858

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Port Wrocław
Odra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.