TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wyszogród: Poszukiwany kapitan tramwaju wodnego
InfoShip.pl - Opublikowano: 05.06.2018 09:00:43
Wyszogród: Poszukiwany kapitan tramwaju wodnego

W Wyszogrodzie zabrakło sternika i dlatego zawieszono kursy tramwajem wodnym. Jednostka przechodzi badania, a gmina szuka nowego kapitana.

W Wyszogrodzie zabrakło sternika i dlatego zawieszono kursy tramwajem wodnym. Jednostka przechodzi badania, a gmina szuka nowego kapitana.

Jak informuje Gmina i Miasto Wyszogród, w wyniku rezygnacji z obsługi tramwaju wodnego przez dotychczasowego sternika, kursy tramwajem wodnym zostają zawieszone.

-"Zaistniała sytuacja nie była wcześniej do przewidzenia, za utrudniania bardzo przepraszamy, o sytuacji będziemy informowali na bieżąco - pisz na stronie miasta urzędnicy.

Gmina na swojej stronie w najbliższych dniach zamieści ogłoszenie o naborze na to stanowisko w ramach umowy zlecenia lub zlecenia usługi.

Ponadto w roku bieżącym tramwaj po pięciu latach użytkowania poddany zostanie przeglądowi specjalistycznemu z Żeglugi Śródlądowej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
tramwaj wodny
Wisła
Wyszogród
  • Sebbastian Pioro – 05.06.2018

    Jesli pracodawca dobrze płaci - nie ma problemów ze znalezieniem pracowników... Jesli natomiast pracodawca jest "wyzyskiwaczem" chcącym by ktos pracowal za grosze - caly czas szuka pracowników... Dzis pracownikowi trzeba zaplacić...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.