TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z pokładu motorówki zwiedź Szczecin
InfoShip.pl - Opublikowano: 20.04.2018 12:31:03
Z pokładu motorówki zwiedź Szczecin

Sześć łodzi motorowych spółki Żegluga Szczecińska już w ten weekend - 21 i 22 kwietnia – wraca na Odrę.

Sześć niedużych łodzi motorowych spółki Żegluga Szczecińska już w ten weekend - 21 i 22 kwietnia – wracają na Odrę. Do wyboru jest Klaudynka, Tereńka, Małgorzatka, Romka, Danusia i Ewusia.

Wypożyczalnia łodzi motorowych spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia rozpocznie działalność 21 kwietnia. Od tego czasu przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10.00 do 19.00 motorówki dostępne będą dla szczecinian i turystów.

- Każda z sześciu motorówek pomieści maksymalnie 5 osób. Do ich prowadzenia, z uwagi na niewielki silnik, niewymagany jest patent motorowodny - informuje Mateusz Lipka, rzecznik prasowy miasta ds. żeglarstwa i turystyki. - Każda dorosła osoba, która ma ukończone 18 lat powinna bez kłopotów poradzić sobie ze sterowaniem łodzią. Przed każdym rejsem załogi przejdą obowiązkowe, krótkie szkolenie z zakresu manewrowania i bezpieczeństwa. Rodzice na pokład łodzi motorowej mogą zabrać ze sobą swoje pociechy, które ukończyły 2 rok życia.


Motorówki stacjonować będą przy bosmanacie na Bulwarze Gdyńskim (ul. Zbożowa 3). Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem: 734 401 410. Cena wypożyczenia łodzi, niezależnie od liczby osób (max 5) wynosi:

• 70 zł za pierwszą godzinę,

• 60 za każdą kolejną godzinę,

• 400 zł za cały dzień.

Wypożyczenie motorówki spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia to idealny pomysł na spędzenie wolnego popołudnia czy wolnej niedzieli.

- Taka wyprawa to alternatywa dla spaceru, wyjścia na lody, czy przejażdżki rowerowej - mówi Mateusz Lipka. - Szczecin co prawda nie leży nad morzem ale na brak wody narzekać nie może. Szczecińska Wenecja, zakątki wodne wzdłuż rzeki Święta, jezioro Dąbie to idealne miejsca do zatrzymania się na chwilę i odpoczynku wśród dzikiej przyrody.

Spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaprasza do skorzystania ze swojej oferty i wybrania się w długą podróż wodami Szczecina.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Żegluga Szczecińska
Port Szczecin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.