TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z PolskimBusem dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.04.2017 12:25:10
Z PolskimBusem dzieci do lat 6 podróżują za 0 zł!

PolskiBus udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 do 5 września. Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com

PolskiBus udostępnia ofertę specjalną dla dzieci do lat 6 do 5 września. Jedyny koszt biletu to opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Promocja obowiązuje na krajowych kursach realizowanych przez PolskiBus.com

-"Wakacje to najgorętszy okres na wspólne, rodzinne wyjazdy. Od dziś udostępniamy Państwu naszą hitową ofertę dla naszych najmłodszych Pasażerów, obowiązującą także na nowo uruchomiony kalendarz połączeń na najbardziej wyczekiwany czas w roku. Od teraz każde dziecko, do ukończenia 6 roku życia podróżuje z nami za darmo, a jedynym kosztem jest opłata rezerwacyjna w wysokości 1 zł. Pula biletów od złotówki, bezpłatny przejazd dla dzieci, a do tego rezerwacja miejsc w autokarach? Czego można chcieć więcej? Staramy się z całych sił, aby nasza oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Dlatego zachęcamy, aby wypróbowali Państwo wszystkie nasze niespodzianki już dziś kupując bilety na www.PolskiBus.com! - mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Regulamin Promocji "Dzieci do lat 6 za 0zł*!".

1. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

2. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com.

3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).

4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.

5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.

6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.

7. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com, zaznaczając w zakładce ULGI opcję "Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat".

8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji ? dzieci również musza go posiadać.

9. Promocja ma charakter limitowany i obowiązuje do 5.09.2017 r.

10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* - koszt biletu wynosi 0 zł aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.