TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ze Świnoujścia na Bornholm! Promem TTline
InfoShip.pl - Opublikowano: 21.04.2017 10:40:49
Ze Świnoujścia na Bornholm! Prom TTline od 24.06.2017

Już od 24 czerwca 2017 r. na bałtycką wyspę Bornholm będzie można popłynąć promem TTLine ze Świnoujścia. Na razie rejsy realizowane będą tylko w sobotę / niedzielę i do końca sierpnia.

Już od 24 czerwca 2017 r. na bałtycką wyspę Bornholm będzie można popłynąć promem TTLine ze Świnoujścia. Na razie rejsy realizowane będą tylko w sobotę / niedzielę i do początku września.

Połączenie będzie obsługiwane przez prom pasażerski Nils Dacke, dotyczas kursujący jedynie między Polską a Szwecją. Pierwsza podróż nową bezpośrednią linią ze Świnoujścia do R?nne odbędzie się 24 czerwca 2017 roku. Prom na Bornholm będzie kursował latem raz w tygodniu w każdą sobotę. Połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie dotarcie w ciągu ok. 5 godzin do jednej z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na Bałtyku.

- Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie połączenie drogą morską na duńską wyspę będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno polskich jak i niemieckich turystów. TT-Line daje pasażerom możliwość dotarcia na Bornholm wygodnie i szybko ? mówi Aneta Wencel, dyrektor zarządzający TT-Line Polska.

Bornholm zawsze był dużą atrakcją dla Polaków. Szczególnie zainteresowani wakacjami na wyspie są turyści, którzy poszukują kameralnej atmosfery.

- Wierzymy, że bezpośrednia linia ze Świnoujścia do R?nne pozwoli nam zdobyć serca turystów, którzy dotychczas byli zmuszeni do korzystania z innych, mniej komfortowych połączeń. Wyspa oferuje wiele atrakcji: spotkanie z piękną naturą, majestatyczne klify, doskonałe przestrzenie do wspinaczki i wyjątkową pogodę, która zachęca do zwiedzania i wypoczynku na piaszczystych plażach. Warto poznać również fascynującą historię i kulturę Bornholmu. Zaletą wyspy jest możliwość wykupienia noclegów na każdą kieszeń ? dodaje Aneta Wencel.

Bilety na Bornholm są już dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: www.ttline.com i w telefonicznym Dziale Rezerwacji. Sprzedają je też partnerskie biura podróży. TT-Line to armator eksploatujący promy na trasach: Świnoujście-Trelleborg, Rostock-Trelleborg i Travemünde ? Trelleborg. Kolejne połączanie to Świnoujście - Bornholm.

ROZKŁAD REJSÓW / SOBOTA

Świnoujście - R?nne 17:00- 22:00

R?nne - Świnoujście 23:30 ? 06:00 (w dniu następnym)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
prom
TTLine
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.