TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ze Świnoujścia na Bornholm! Promem TTline
InfoShip.pl - Opublikowano: 21.04.2017 10:40:49
Ze Świnoujścia na Bornholm! Prom TTline od 24.06.2017

Już od 24 czerwca 2017 r. na bałtycką wyspę Bornholm będzie można popłynąć promem TTLine ze Świnoujścia. Na razie rejsy realizowane będą tylko w sobotę / niedzielę i do końca sierpnia.

Już od 24 czerwca 2017 r. na bałtycką wyspę Bornholm będzie można popłynąć promem TTLine ze Świnoujścia. Na razie rejsy realizowane będą tylko w sobotę / niedzielę i do początku września.

Połączenie będzie obsługiwane przez prom pasażerski Nils Dacke, dotyczas kursujący jedynie między Polską a Szwecją. Pierwsza podróż nową bezpośrednią linią ze Świnoujścia do R?nne odbędzie się 24 czerwca 2017 roku. Prom na Bornholm będzie kursował latem raz w tygodniu w każdą sobotę. Połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie dotarcie w ciągu ok. 5 godzin do jednej z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na Bałtyku.

- Jesteśmy przekonani, że bezpośrednie połączenie drogą morską na duńską wyspę będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno polskich jak i niemieckich turystów. TT-Line daje pasażerom możliwość dotarcia na Bornholm wygodnie i szybko ? mówi Aneta Wencel, dyrektor zarządzający TT-Line Polska.

Bornholm zawsze był dużą atrakcją dla Polaków. Szczególnie zainteresowani wakacjami na wyspie są turyści, którzy poszukują kameralnej atmosfery.

- Wierzymy, że bezpośrednia linia ze Świnoujścia do R?nne pozwoli nam zdobyć serca turystów, którzy dotychczas byli zmuszeni do korzystania z innych, mniej komfortowych połączeń. Wyspa oferuje wiele atrakcji: spotkanie z piękną naturą, majestatyczne klify, doskonałe przestrzenie do wspinaczki i wyjątkową pogodę, która zachęca do zwiedzania i wypoczynku na piaszczystych plażach. Warto poznać również fascynującą historię i kulturę Bornholmu. Zaletą wyspy jest możliwość wykupienia noclegów na każdą kieszeń ? dodaje Aneta Wencel.

Bilety na Bornholm są już dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: www.ttline.com i w telefonicznym Dziale Rezerwacji. Sprzedają je też partnerskie biura podróży. TT-Line to armator eksploatujący promy na trasach: Świnoujście-Trelleborg, Rostock-Trelleborg i Travemünde ? Trelleborg. Kolejne połączanie to Świnoujście - Bornholm.

ROZKŁAD REJSÓW / SOBOTA

Świnoujście - R?nne 17:00- 22:00

R?nne - Świnoujście 23:30 ? 06:00 (w dniu następnym)Sprawdź też:
prom
TTLine

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.